Facebook Google+ Twitter

Konkurs fotograficzny "Las jest w nas"

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-01-31 09:30

Ten rok został ogłoszony przez Organizację Narodów Zjednoczonych Międzynarodowym Rokiem Lasów. Z tej okazji Główny Komitet Olimpiady Wiedzy Ekologicznej ogłasza Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny zatytułowany "Las jest w nas". Wiadomosci24.pl są patronem medialnym akcji.

Ten rok został ogłoszony przez Organizację Narodów Zjednoczonych Międzynarodowym Rokiem Lasów. Z tej okazji Główny Komitet Olimpiady Wiedzy Ekologicznej ogłasza Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny zatytułowany Las jest w nas. Do udziału w konkursie zapraszamy uczniów wszystkich typów szkół ponadgimnazjalnych. Ideą jego jest przekazanie własnych emocji, uczuć, refleksji inspirowanych lasem za pomocą aparatu. To okazja aby przedstawiciele młodego pokolenia Polaków poprzez fotografie mogli wyrazić jak odbierany jest przez nich ten najbardziej złożony na lądzie układ przyrodniczy.

Konkurs będzie trwał do 30 kwietnia 2011 roku. Na autorów najlepszych prac i szkoły przez nich reprezentowane czekają nagrody - profesjonalne aparaty fotograficzne, akcesoria foto, sprzęt multimedialny oraz atrakcyjne nagrody książkowe. Uroczyste wręczenie nagród oraz wernisaż wystawy pokonkursowej odbędzie się w Poznaniu podczas finału
centralnego XXVI edycji Olimpiady Wiedzy Ekologicznej 4 czerwca 2011 r. Więcej informacji na temat KONKURSU
Tak więc aparaty w dłoń i do dzieła!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.