Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

32688 miejsce

Konkurs fotograficzny. No to „Pstryk”!

  • Max News
  • Data dodania: 2009-11-10 14:23

Twoją pasją jest fotografia? Realizujesz się robiąc zdjęcia? Jeżeli tak, to zapewne chciałbyś zdobywać szczyty trudnej sztuki reporterskiej! To nie kłamstwo, masz taką możliwość!

 / Fot. dział promocji - czp1Ruszyła trzecia edycja konkursu organizowanego przez pracownię dziennikarską przy Centrum Zajęć Pozaszkolnych Nr 1 w Łodzi. Tym razem formuła konkursu oparta jest na zdjęciach reporterskich.

"Pstryk" to nazwa wymyślona przez uczniów i studentów, czyli uczestników warsztatów dziennikarskich w CZP1. Z pośród tego grona wybrano także skład komisji ds. promocji konkursu.
Osobami tymi zostali wybrani: Emilia Żołędziejewska - studentka i modelka, Beata Nitka - studentka pierwszego roku ekonomii, fotomodelka oraz Łukasz Kucharski - student, pasjonat poezji. Każda z tych osób już wcześniej dała poznać się swoim rówieśnikom na szerszym forum. Dlatego chcemy aby konkurs był firmowany przez instytucje i ludzi, którzy są również jego twórcami.

Fotoreporter - Krzysztof Wierzbicki / Fot. dział promocji - czp1Expert ds. społecznych / Fot. dział promocji - czp1Redaktor - Agnieszka Czarnojan / Fot. dział promocji - czp1Redaktor ds. sportu - Dominika Ciurzyńska / Fot. dział promocji - czp1Redaktorzy ds. imprez Olga Kawczyńska i Patrycja Koszot / Fot. dział promocji - czp1


Do konkursu zapraszamy osoby od piętnastego do dwudziestego piątego roku życia.
Rywalizacja przewidziana jest w sześciu kategoriach: Wydarzenia, Po godzinach, Miasto, Kultura,
Sławni ludzie, Sport.

Martwicie się, że możecie nie zdążyć naPSTRYKAĆ zdjęć? Nic bardziej mylnego. Komisja Konkursowa czeka na Wasze zgłoszenia do 31 marca 2010 roku. Do dzieła!

Więcej informacji znajdziecie pod adresem domkultury.com.pl. Wielki finał w kwietniu 2010 roku, najlepsze prace zostaną nagrodzone i zakwalifikowane do wystawy.

A już niebawem zaprosimy czytelników Wiadomości24.pl oraz media na prezentację sesji fotograficznej mającej na celu promować konkurs. Więcej informacji pod koniec listopada!

Zapraszamy i czekamy na zdjęcia pstryk@onet.pl
Komisja ds, promocji konkursu PSTRYK
Emilia Żołędziejewska - studentka i modelka
Beata Nitka - studentka pierwszego roku ekonomii, fotomodelka
Łukasz Kucharski - student, pasjonat poezji

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.