Facebook Google+ Twitter

Konkurs fotograficzny "Sfotografuj ciszę"!

Serwis dla osób z problemami słuchu, z okazji swoich pierwszych urodzin, ogłosił konkurs fotograficzny pt. "Sfotografuj ciszę"! Zdjęcia można przysyłać do 29 maja.

screen strony : http://www.sluchowisko.net/konkurs/ / Fot. screenPortal Słuchowisko.net jest skierowany do osób, które mają problemy ze słuchem, nie dosłyszą bądź też nie słyszą oraz rodziców dzieci, które mają problemy ze słuchem. W portalu znajdziemy wiele ważnych i przydatnych informacji takich jak: porady ekspertów, opisy urządzeń pozwalających lepiej słyszeć... a także blogi użytkowników, forum, czat. Portal pozwala spotykać się i nawiązywać kontakty osobom z tą samą lub podobną dysfunkcją.

Konkurs fotograficznym "Sfotografuj ciszę"!

Zasady konkursu są proste:

Wystarczy posiadać aparat fotograficzny, wykonać zdjęcie tego co dla nas jest ciszą i przez stronę http://www.sluchowisko.net/konkurs/ wysłać je do redakcji. A najpóźniej następnego dnia roboczego, zdjęcie pojawi się w zakładce "Konkurs fotograficzny". W konkursie mogą startować trzy różne zdjęcia jednego użytkownika. Konkurs kierowany jest zarówno do osób z problemami słuchu, jak i osób słyszących.
- Bardzo łatwo jest wysłać te zdjęcia a przez nie, my niesłyszący możemy przekazać co dla nas jest ważne, czym dla nas jest cisza - mówi jedna z uczestniczek konkursu.

9 maja zostanie uruchomimy moduł umożliwiający oddawanie głosów na nadesłane przez internautów fotografie. Zdjęcia, które uzyskają najwięcej głosów wygrywają.

Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu można przeczytać w regulaminie konkursu dostępnym na stronie portalu "Słuchowisko".

Nagrody w konkursie to: aparaty fotograficzne ufundowanych przez firmę Oticon.
Główną nagrodą w konkursie jest aparat Canon EOS 450D z obiektywem 18-200.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.