Facebook Google+ Twitter

Konkurs fotograficzny "Wszystko się zmienia"

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-07-03 14:28

Konkurs polega na zobrazowaniu za pomocą fotografii, debiutanckiej powieści Mariana Noconia pt. "Wszystko się zmienia". Mogą to być zdjęcia wykonane w dowolnej technice. Liczy się przede wszystkim kreatywność i dobra zabawa.

 / Fot. JoanJoc, domena publicznaWarunkiem udziału w konkursie jest przesłanie w terminie do 31 lipca maksymalnie dwóch fotografii w formie elektronicznej na adres konkursksiazkowy@gmail.com.

Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni po 15 sierpnia. Zwycięzca I nagrody głównej otrzyma książkę "Wszystko się zmienia" z dedykacją autora, zdjęcie Organizatora z wyprawy po Afryce oraz do dyspozycji, na sześć bezpłatnych godzin, studio fotograficzne Agencji ESISTO wraz z obsługą wizażu i stylizacji modelek/modelów.

Wyróżnienie nagrodzone będzie książką "Wszystko się zmienia" wraz z dedykacją autora" oraz profesjonalny kurs fotograficzny prowadzony przez Agencję ESISTO za połowę ceny - zostanie przyznane autorowi zdjęcia, na które zostanie oddanych najwięcej głosów Internautów na stronie konkursowej Organizatora.

W skład jury wchodzą: Agata Kuler Ożga - fotograf, założycielka Agencji Reklamy i Promocji ESISTO, Paweł Ożga - specjalista ds. zachowań, Michał Mazik - dziennikarz, pisarz (ekspert ds. kultury Wiadomosci24.pl), Marian A. Nocoń - autor książki.

Regulamin konkursu oraz galeria zdjęć konkursowych na: www.1ksiazka.eu

Czytaj też: Recenzja książki w serwisie Wiadomości24.pl

M. M

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

DZIĘKUUUUJE ,za informację !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.