Facebook Google+ Twitter

Konkurs fotograficzny "Żabie inspiracje"

Śląski Ogród Botaniczny zaprasza do udziału w konkursie fotografii przyrodniczej "Żabie inspiracje". Na zwycięzców czekają nagrody oraz możliwość zorganizowania autorskiej wystawy na terenie Ogrodu.

 / Fot. Alicja FriedrichCelem konkursu organizowanego przez Śląski Ogród Botaniczny jest promowanie sztuki fotografowania przyrody, rozwijanie umiejętności obserwacji, popularyzacja wiedzy przyrodniczej, promowanie idei ochrony przyrody, w szczególności ochrony płazów, budowanie oraz rozwijanie postaw proekologicznych oraz podnoszenie poziomu fotografii przyrodniczej.

Do wzięcia udziału w konkursie zaproszeni są wszyscy lubiący fotografować przyrodę, mający wprawce oko, zmysł odkrywcy i będący ciekawi otoczenia, w którym żyją. Każdy, to jest otwarty na niespodzianki, które drzemią w naturze może zgłosić maksymalnie pięć fotografii, wpisujących się w jedną z dwóch kategorii:

1. Portret żab – fotografie ukazujące piękno oraz różnorodność wszystkich płazów;
2. Żaba w środowisku – fotografie pokazujące miejsca związane z życiem płazów.

Do zdobycia wyjątkowe i cenne nagrody – m.in. unikatowe książki, płyty CD oraz zorganizowanie autorskiej wystawy nagrodzonych fotografii na terenie Śląskiego Ogrodu Botanicznego!

Konkurs trwa do 1 września. Rozwiązanie konkursu i wręczenie nagród nastąpi 22 września podczas Dni Dzikiej Fauny, Flory i Siedlisk Naturalnych obchodzonych w ŚOB.

Więcej informacji, karta zgłoszeniowa oraz Regulamin Konkursu dostępne są na stronie www.sibg.org.pl w zakładce „Ogród Świąt Ekologicznych”.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.