Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

115853 miejsce

Konkurs Google dla uczniów

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2011-04-11 17:11

Google ogłasza konkurs na specjalne okolicznościowe logo (tzw. doodle), które pojawi się na stronie Google.pl 1 lipca z okazji przejęcia przez Polskę prezydencji w Unii Europejskiej.

 / Fot. Logo GoogleSwoje prace nadsyłać mogą uczniowie szkół podstawowych. Oceniane będą one w dwóch kategoriach wiekowych: osobno dla klas 1-3 oraz 4-6. Swoje prace można nadsyłać jeszcze do 31 maja.

Projekty mogą być wykonane dowolną techniką. Ważne, by znajdowały się na białej kartce formatu A4. Hasłem przewodnim konkursu jest: "Każdy wie, że w Polsce..."

Na początku czerwca jury konkursu (w składzie: Tomasz Bagiński, Przemysław Bogdanowicz, Fabio Cavallucci, Szymon Majewski, Marek Raczkowski) wyłoni po 5 najlepszych prac z obu grup wiekowych. Od 13 do 20 czerwca internauci na stronie google.pl/doodle4google wybiorą najciekawszą propozycję.

Wyniki ogłoszone zostaną 21 czerwca na uroczystej gali, na którą zostaną zaproszeni wszyscy finaliści.

Autor pracy, która wygra głosowanie otrzyma stypendium w wysokości 15 tys. zł, a jego szkoła 25 ty. zł. Dziesięciu finalistów, których dzieła będą uwzględnione w głosowaniu otrzyma sprzęt komputerowy.

Zwycięskie logo będzie można zobaczyć 1 lipca na stronie Google.pl przez cały dzień.

Szczegóły na stronie: google.pl/doodle4google

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (38):

Sortuj komentarze:

hanna montana
  • hanna montana
  • 03.07.2011 19:31

super

Komentarz został ukrytyrozwiń
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
  • xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
  • 10.06.2011 14:47

ja głosuje na moją przyjaciółkę bo podoba mi się jej praca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Bleeee . ;d
  • Bleeee . ;d
  • 09.06.2011 14:03

Kiedy jest roztrzygnięcie konkursu?

Komentarz został ukrytyrozwiń
cyruska
  • cyruska
  • 25.05.2011 12:58

ja niewiem czy wygram ale kazdy ma jakieś szanse ale chce wam napisać ze wy myślicie ze dostaniecie te 15tys to jestescie w błedzie przecierz oni wam nie dadza tej kasy
poprostu mi was żal
jesli czce ktos do mnie napisac to niech napisze na nk jestem weronika cyrus lat 12 pawłówek
bede czekać

Komentarz został ukrytyrozwiń
Aga12497
  • Aga12497
  • 23.05.2011 21:13

A ja niewiem czy wygram (mam nadzieje ze tak) ale najwazniejsza jest satysfakcja z tego ze biore w tym udzial ;) chociaz mam same szóstki z plasty nie jestem pewna czy sie uda :D Życze powodzenia innym

Komentarz został ukrytyrozwiń
Lala ..
  • Lala ..
  • 22.05.2011 16:25

Czy morze byc wykonane z papieru albo w trój wymiarzeee? ; /

Komentarz został ukrytyrozwiń
LaUrA=(KnIeĆ)=LaUrA
  • LaUrA=(KnIeĆ)=LaUrA
  • 19.05.2011 17:03

z natury jestem leniwa,ale15 tys. motywuje ;) ;) ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń
yyyyy...mleko
  • yyyyy...mleko
  • 19.05.2011 14:42

Trzeba spróbować xd

Komentarz został ukrytyrozwiń
pplo
  • pplo
  • 19.05.2011 13:35

15 tysi duzo ale bym mógł za to kupic :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
lollolo
  • lollolo
  • 17.05.2011 20:45

no lol takie dla dzieci