Facebook Google+ Twitter

Konkurs „Innowacje w Bankowości”. Główna nagroda - 10 tysięcy złotych

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-03-18 18:08

Konkurs „Innowacje w Bankowości”, poza zastrzykiem gotówki, umożliwia zdobycie doświadczenia zawodowego. Zwycięzca w czasie odbywania stażu, który jest częścią nagrody głównej, będzie mógł uczestniczył we wdrażaniu własnego pomysłu. Pozostałe nagrody to 5 stypendiów po 2 tys. zł.

 / Fot. http://www.innowacjewbankowosci.pl/Zadanie konkursowe nie jest skomplikowane i nie wymaga szczegółowej wiedzy na tematy finansów i bankowości. Konkurs jest adresowany do wszystkich studentów, wszystkich kierunków. Warunek to przelanie na papier w formie krótkiego eseju pomysłów na nowoczesną bankowość.

Do wyboru jest 5 tematów związanych m.in. z funkcjonalnością konta osobistego, powstaniem nowych usług bankowych, innowacyjnego wykorzystania karty kredytowej, lokowaniem nadwyżek finansowych, a także niestandardowymi rozwiązaniami dla małych i średnich firm.

Na pewno wszyscy choć raz narzekali na proponowane przez banki rozwiązania i usługi. Konkurs pozwala przelać swoje spostrzeżenia i zastrzeżenia na papier, a także przyczynić się do zmiany oblicza polskiej bankowości.

Wszystkie niezbędne informacje o konkursie znajdują się na stronie www.innowacjewbankowosci.pl.
Konkurs jest pierwszym przedsięwzięciem tego rodzaju, skierowanym do studentów z całej Polski. Celem konkursu jest pobudzenie młodych ludzi do kreatywnego myślenia o bankowości – uważanej za jedną z bardziej skostniałych branż, ale także poznanie potrzeb młodych Polaków. Konkurs ma łączyć młodość i pomysłowość ze światem finansów.

Zuzanna Jaśkiewicz
http://www.innowacjewbankowosci.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.