Facebook Google+ Twitter

Konkurs: Jacek Chmielnik w naszej pamięci

Już w najbliższą sobotę, 22 sierpnia, o godzinie 17:00 w krakowskim „Kinoteatrze Uciecha” odbędzie się wieczór pamięci poświęcony tragicznie zmarłemu Jackowi Chmielnikowi. Z tej okazji dla użytkowników Wiadoności24 mamy specjalny konkurs!!!

Romanca / Fot. archiwum Teatru NowegoJacek Chmielnik niezwykły człowiek, którego talent zachwycał zarówno na małym jak i na dużym ekranie, a role w takich filmach jak w Vabank, czy Kingsajz znają chyba wszyscy. Aktor grał również w wielu serialach telewizyjnych i przedstawieniach teatralnych. Jacek Chmielnik spełniał się nie tylko jako aktor, był autorem wspaniałych sztuk teatralnych, a w wolnym czasie również malował.

Dwa lata temu w odszedł od nas pozostawiając rodzinę, szerokie grono przyjaciół oraz miłośników jego talentu. 22 sierpnia ludzie ci, pragnąc uczcić jego pamięć spotkają się w Krakowie. Podczas spotkania w Kinoteatrze Uciecha odbędzie się projekcja filmu Kingsajz w reżyserii Juliusza Machulskiego oraz odegrane zostanie przedstawienie teatralne Romanca w wykonaniu Nowego Teatru ze Słupska, przewidziano również czas na część wspomnieniową podczas której rodzina i przyjaciele aktora podzielą się z pozostałymi uczestnikami tego niezwykłego wieczoru swoimi wspomnieniami związanymi z Jackiem Chmielnikiem.
Romanca / Fot. archiwum Teatru Nowego
KONKURS

Użytkownicy Wiadomości24.pl w śród, których chyba nie brakuje miłośników talentu Jacka Chmielnika, również są mile widziani na tym wieczorze. Dodatkowo dla osób, które odpowiedzą poprawnie na pytania konkursowe mamy do rozdania pięć podwójnych zaproszeń na to spotkanie.

Pytanie pierwsze:
Za jaką rolę Jacek Chmielnik otrzymał „Złotą Maskę”?
Pytanie drugie:
Wymień co najmniej cztery tytuły sztuk teatralnych napisanych przez Jacka Chmielnika.
Pytanie trzecie:
Wymień nazwy przynajmniej czterech teatrów w których Jacek Chmielnik pracował w latach 1975-1991.
Pytanie czwarte:
Podaj przynajmniej cztery tytuły seriali w których zagrał Jacek Chmielnik.
Pytanie piąte:
Uporządkuj według kolejności nakręcenia następujące tytuły filmów z udziałem Jacka Chmielnika:
Vabank II czyli riposta, Między ustami a brzegiem pucharu, Nad Niemnem, Bliskie spotkania z wesołym diabłem, Kingsajz

Kinoteatr Uciecha / Fot. logo sponsoraOdpowiedzi z imieniem i nazwiskiem osoby biorącej udział w konkursie (dane wymagane w przypadku wygrania do odbioru nagrody) prosimy wysyłać na adres: konkurs.chmielnik@vp.pl do godziny 20.00 w środę 19 sierpnia 2009, jako temat wiadomości piszcie "Konkurs – Jacek Chmielnik"
Nazwiska piątki zwycięzców podam w czwartek 20 sierpnia 2009 o 14.00.

Sponsorem nagrody w konkursie jest Kinoteatr Uciecha

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Są w naszym życiu chwile piękne - sami wiecie, to wtedy gdy coś się udaje. Łapie się wtedy taki wiatr w plecy, który rozwija nam skrzydła i są chwile gdy z dołu zaczyna w nas ciskać kamieniami szara rzeczywistość pragnąc nas uziemić. O takiej właśnie chwili przyszło mi się teraz pisać. Postarałem się zorganizować ciekawy konkurs z bardzo fajną nagrodą - udało mi się. Nie oczekiwałem za to pochwał, braw, niczego. Miałem nadzieję, że się wam spodoba. Pytania opracowałem na podstawie wiedzy zamieszczonej w necie, tak by każdy chętny znalazł odpowiedzi maksymalnie w 20 minut. Co się okazało? Na konkurs nie przyszła nawet jedna odpowiedź. Przykre.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Trwa ostatnia godzina konkursu wiedzy o Jacku Chmielniku, pięć dwuosobowych zaproszeń na wieczór pamięci Jacka Chmielnika czeka na chętnych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przypominam, że to już ostatni dzień trwania konkursu. Na odpowiedzi czekamy tylko do godziny 20.00.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja niestety też nie mogę :/ Data mi całkowicie nie odpowiada...(5+) za wyłapanie fantastycznej imprezy kulturalnej i to w naszym kochanym Krakowie! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.