Facebook Google+ Twitter

Konkurs Kina Niezależnego - filmy czas zgłaszać

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2010-07-19 20:05

Jeszcze tylko do 26 lipca można przesyłać zgłoszenia do Konkursu Kina Niezależnego, który odbędzie się w trakcie XI Letniego Festiwalu Filmowego. Impreza potrwa od 13 do 19 sierpnia w Zamościu.

Podczas 11. edycji Festiwalu organizowanego przez Centrum Kultury Filmowej "Stylowy", oprócz dawki kina niezależnego, na widzów Festiwalu czekają filmy Krzysztofa Zanussiego, który odsłoni swoją tablicę w zamojskiej Alei Sław, ufundowanej przez głównego sponsora Festiwalu - PGE Zamojska Korporacja Energetyczna S.A.

Ponadto w programie kino duńskie, replika Etiudy & Animy, przegląd filmów, które zawładnęły największymi festiwalami filmowymi na świecie w minionym roku oraz plenerowe projekcje w niesamowitym otoczeniu zabytkowego Rynku Wielkiego - wpisanego na listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO.

Wszystkich twórców zachęcamy do nadsyłania do Konkursu swoich filmów w trzech kategoriach:

-film fabularny
-film dokumentalny
-film animowany

Na najlepsze z nich czekają nagrody w wysokości 2000 zł ufundowane przez firmę Multimedia Polska, mecenasa polskiego kina niezależnego, sponsora Festiwalu.

Zgłoszenia przyjmowane są do 26 lipca. Więcej szczegółów na temat Konkursu oraz samego Festiwalu na stronie http://www.filmowelato.com.

Ponadto na miłośników kina offowego czeka pokaz specjalny z cyklu MultimediaOFF, filmu "Czarny" Dominika Matwiejczyka, który spotka się z widzami.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.