Facebook Google+ Twitter

Konkurs "Klasa ze snów" na finiszu

Już tylko kilkanaście dni zostało na zaprezentowanie swojej wizji klasy ze snów za 100 lat – termin nadsyłania prac konkursowych upływa 31 grudnia 2010 r. Jak będą wyglądały klasy w przyszłości?

 / Fot. Renata PoredaA może należy się zastanowić, czy w ogóle będziemy uczyć się w klasach? Czy przyszłe lekcje będą choć trochę przypominać te dzisiejsze? Odpowiedzi na te i inne pytania szukają uczniowie wszystkich szkół w Polsce.

„Czym zaskoczą nas uczniowie w tym roku? Poprzednie edycje pokazały, że wyobraźnia uczniów nie ma żadnych ograniczeń. Tym bardziej, że tegoroczne prace oprócz plastycznego ujęcia tematu, mają również płaszczyznę werbalną. Komiks to dodatkowe wyzwanie, zastanawialiśmy się bowiem o czym na lekcjach będą rozmawiać uczniowie za 100 lat? Już niedługo się o tym przekonamy! Liczymy na wiele zaskakujących i kreatywnych propozycji" - mówi Katarzyna Repeta, przedstawicielka organizatora konkursu.

A jest o co walczyć! Najlepsze prace zostaną nagrodzone czterema zestawami multimedialnymi, które umożliwiają wizualizację przekazywanej wiedzy, czyniąc tym samym lekcje bardziej atrakcyjnymi. Na autorów prac czekają także nagrody indywidualne. Każda szkoła może wystawić do konkursu tylko jedną pracę, przygotowaną indywidualnie lub grupowo. Do zgłoszenia należy dołączyć wypełniony formularz, który można pobrać ze strony www.klasazesnow.pl. Na efekty pracy uczniów czekamy do 31 grudnia 2010 roku.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.