Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

9680 miejsce

Konkurs „Małopolska na sportowo” 2016

Małopolski Urząd Marszałkowski w swoim programie na 2016 rok ma wspieranie organizacji imprez sportowych. Został ogłoszony konkurs pt., Małopolska Sportowa 2016.

Tour de Pologne 2015 Kraków / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO Kraków Cytuje fragmenty informacji o tym konkursie:

Na wsparcie projektów promujących aktywność fizyczną m.in. poprzez organizację różnego rodzaju imprez sportowych Zarząd Województwa Małopolskiego przeznaczy w 2016 roku znaczną kwotę.

Wsparcie mogą otrzymać przedsięwzięcia polegające m.in. na organizacji wojewódzkich, ogólnopolskich i międzynarodowych imprez promujących kulturę fizyczną i sportowe osiągnięcia Małopolski oraz wspierające rozwój sportu w środowiskach: wiejskim, akademickim oraz osób niepełnosprawnych. Konkurs skierowany jest do organizacji pozarządowych, które prowadzą działalność statutową w obszarze wspierania i upowszechniania kultury fizycznej.

Na realizację zadań wybranych w ramach wyżej wymienionego konkursu Zarząd Województwa Małopolskiego przeznacza środki finansowe do łącznej kwoty 1.450.000 złotych, (słownie: jeden milion czterysta pięćdziesiąt tysięcy złotych).

W ramach Konkursu zlecane będą zadania w obszarze wspierania i upowszechniania kultury fizycznej, polegające na:
1. organizację imprez sportowych wojewódzkich, ogólnopolskich i międzynarodowych promujących w Małopolsce kulturę fizyczną i osiągnięcia sportowe regionu.
2. upowszechnianie sportu w środowisku wiejskim, akademickim i osób niepełnosprawnych (dotyczy organizacji imprez sportowych o randze wojewódzkiej lub ogólnopolskiej).
3. w ramach konkursu nie będą zlecane zadania z zakresu szkoleń, treningów sportowych oraz zajęć rehabilitacyjnych dla osób niepełnosprawnych.

Zlecenie na w/w. zadania odbywać się będzie w formie wsparcia realizacji zadań wraz z udzieleniem dotacji dofinansowanie jego wykonania…

Warto skorzystać. Szczegółowe informacje na www.małopolskie.pl

(zdjęcia i materiał jest chroniony prawem autorskim)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.