Facebook Google+ Twitter

Konkurs Młody Przedsiębiorca Roku 2014

Konkurs Młody Przedsiębiorca Roku 2014 jest organizowany w ramach programu „Młody Przedsiębiorca w Nowoczesnym Mieście”, prowadzonego przez Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.

logo Kongresu / Fot. http://www.kongresmsp.eu/pl/Konkurs Młody Przedsiębiorca Roku 2014 jest organizowany w ramach programu „Młody Przedsiębiorca w Nowoczesnym Mieście”, prowadzonego przez Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.
Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach istnieje od 2005 roku i jest komisją Izby, składającą się z ludzi młodych i kierującą swoje projekty do ludzi młodych.

Aby wziąć udział w Konkursie należy spełniać wymagania Programu dla Młodych Przedsiębiorców, czyli mieć mniej niż 35 lat i prowadzić swoją firmę jako właściciel / współwłaściciel / wspólnik nie dłużej, niż 3 lata oraz zarejestrować się na internetowej stronie konkursowej. Konkurs trwa od 1 sierpnia do 25 września br.

Program „Młody Przedsiębiorca w nowoczesnym mieście” to projekt skierowany do Młodych Przedsiębiorców, tj. osób, które nie ukończyły jeszcze 35 roku życia i prowadzą firmę nie dłużej niż 3 lata. Zbudowany jest on z cyklu warsztatów – spotkań z doświadczonymi przedsiębiorcami oraz bazuje na bliskiej współpracy z instytucjami administracji publicznej odpowiedzialnymi za organizację prowadzenia biznesu w Polsce.

Należy przypomnieć, że w dniach od 22 do 25 września 2014 roku, czeka nas w Katowicach największe spotkanie firm sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Europie - IV Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Wieczorna Gala po pierwszym dniu wydarzenia stanie się także areną finału przedmiotowego Konkursu

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.