Facebook Google+ Twitter

Konkurs na artykuł do 16. numeru Magazynu Forward!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-12-13 20:28

Szanowni Państwo, jesteśmy grupą studentów wydającą magazyn ekonomiczny. Bardzo prosimy Was o pomoc w promocji konkursu na artykuł do kolejnego wydania Magazynu Forward.

Szanowni Państwo,

w imieniu redakcji Studenckiego Magazynu Forward zwracam się do Państwa z prośbą o zamieszczenie na Państwa portalu internetowym informacji o prowadzonym przez nas konkursie na artykuł do najnowszego szesnastego wydania naszego Magazynu.

Forward jest wydawany dwa razy do roku przez studentów Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego działających w Studenckim Kole Naukowym Progress. Poświęcony jest on głównie tematyce finansowej, ekonomicznej i prawnej. Jest dostępny bezpłatnie na największych uczelniach w całym kraju. Nasza działalność ma charakter non-profit.

Wierzymy, że dzięki zamieszczeniu przez Państwa naszej notatki o konkursie dowie się o nim jak największa liczba studentów, która będzie miała szansę na publikację własnego artykułu w Magazynie, co pozwala m.in. na zdobycie dodatkowych punktów do stypendium oraz dobre zaprezentowanie się przed potencjalnymi pracodawcami.

Jeśli bylibyście Państwo zainteresowani, wyślemy na podanego przez Was maila szczegółową informację na temat konkursu oraz logotyp.

Z wyrazami szacunku,
Nina Bezpałko
(Nina Bezpałko)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.