Facebook Google+ Twitter

Konkurs na HFN Ring Girl rozpoczęty

Już od dziś wszystkie zainteresowane kobiety mogą zapisywać się do konkursu HFN Ring Girl. Akcja oficjalnie wystartowała, a jej przebieg opisywany będzie na oficjalnym facebookowym profilu.

Oficjalny plakat imprezy. / Fot. HFNHFN Ring Girl to część projektu Hussars Fight Night Vip, czyli pierwszego w Warszawie połączenia środowiska MMA oraz clubbingu. Gala odbędzie się w czerwcu bieżącego roku w jednym z warszawskich klubów. Oprócz walk mieszanych sztuk walki odbędą się koncerty zespołów hip-hop.

"Konkurs HFN Ring Girl ma wyłonić najpiękniejsze warszawianki, które prezentować się będą na ringu w trakcie imprezy. Ich zadaniem będzie prezentacja numeru rundy" - mówi Łukasz Łapiński, współwłaściciel federacji Hussars Fight Night oraz współorganizator imprezy Hussars Fight Night Vip. "Fighterzy MMA i piękne kobiety to rzeczy, których nie da się rozdzielić. Jesteśmy pewni, że wybrane w konkursie kobiety będą stanowiły ważny element widowiska" - dodaje.

Z informacji, które można wyczytać na oficjalnym facebookowym profilu imprezy, wynika, że główną nagrodą w konkursie jest profesjonalna sesja zdjęciowa, co na pewno zachęci niezdecydowane dotąd Panie do wysłania swojego zgłoszenia. Więcej informacji, znajduje się na: oficjalnej stronie konkursu .

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.