Facebook Google+ Twitter

Konkurs na najbardziej spowolnione zdjęcie

Portal SlowPoland i Wydawnictwo Wieża Babel w związku z przyjazdem do Polski Carla Honore, autora "Pochwały Powolności" ogłosiło konkurs wśród Internautów na najbardziej „spowolnione” zdjęcie. Przed nami długi weekend, spowalniamy i cykamy!

11 maja o godz. 16.30 w Sala Rudniewa Pałacu Kultury i Nauki odbędzie sięspowolniona fotka z cytatem z C.Honore / Fot. Ewa Tina Szafranowicz spotkanie z Carlem Honoré, autorem książek "Pochwała powolności" i "Pod presją".

Spotkanie organizowane jest w ramach Warszawskich Targów Książki i poprowadzi je Wojciech Orliński. A poza zaproszeniem na "nieśpieszną rozmowę o tym, jak zwolnić tempo i cieszyć się życiem" można wziąć udział w bardzo sympatycznym konkursie.

SlowFoto Konkurs

Portal Portal SlowPoland i Wydawnictwo Wieża Babel ogłosiło konkurs wśród internautów na najbardziej „spowolnione” zdjęcie. Zdjęcie powinno być zgodne z zasadami określonymi przez C. Honore w Pochwale Powolności. Dowcipne i pomysłowe i baaaaaardzo powolne.

Zdjęcia publikuje się bezpośrednio na facebookowym profilu SlowPoland PROFIL. Koniecznie z dopiskiem „fotokonkurs”.

Wygrywają te osoby, których zdjęcia zdobędą największą ilość kliknięć – zachęcajcie więc swoich znajomych do klikania. Nagrodami są 3 egzemplarze „Pochwały Powolności” Carla Honore z autografem.

Konkurs trwa od... teraz do 10 maja, a na drugi dzień książki zostaną podpisane przez Carla Honore, imienną dedykacją! Myślę, że warto mieć coś takiego w swojej biblioteczce.

Dodatkowo z nadesłanych zdjęć portal Slowpoland.pl stworzy galerię spowolnionych zdjęć.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 27.04.2012 15:00

Wcale nie ma pospiechu

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.