Facebook Google+ Twitter

Konkurs na najciekawszy europejski wiral

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-05-19 05:24

Telewizja internetowa Parlamentu Europejskiego organizuje konkurs na chwytliwy film video poświęcony Różnorodności w Europie, zachęcając kreatywnych obywateli do nakręcenia dobrego, chwytliwego spotu trwającego od jednej do trzech minut.

 / Fot. EuroparlTVOstateczny termin przesyłania prac to 31 lipca 2011 r. Spoty spełniające kryteria będą wyświetlane przez miesiąc (od 15 września do 15 października 2011 r.) w witrynie EuroparlTV, co umożliwi obywatelom wyłonienie zwycięzców. Głosowanie kończy się 15 października 2011 r.

Wyniki głosowania będą publikowane codziennie, co zapewni przejrzystość procedury głosowania. Przewidziane w konkursie nagrody to: I miejsce – wycieczka dla dwóch osób do trzech wybranych europejskich miast; II miejsce – iPad; III miejsce – aparat fotograficzny Leica.

Konkurs jest otwarty dla wszystkich, nie ma ograniczeń ze względu na wiek, płeć, rasę, narodowość, wyznanie czy zawód. Motto przewodnim konkursu Różnorodność w Europie pozwala na szeroką interpretację: język(i), moda, muzyka, sztuka, kulinaria, architektura, krajobrazy...

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: Europarltv

EuroparlTV jest oficjalnym kanałem telewizji internetowej Parlamentu Europejskiego. Relacjonuje on wszelkie działania parlamentarne, nadaje codzienne biuletyny informacyjne, magazyny, wywiady i filmy dla młodzieży, jak również transmituje na żywo posiedzenia Parlamentu w 22 językach.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.