Facebook Google+ Twitter

Konkurs na najpiękniejsze iluminacje świąteczne

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-12-16 08:20

14 grudnia wystartowała druga edycja konkursu "Świeć Się" na najpiękniejsze iluminacje świąteczne w Polsce. We współzawodnictwie wyłonione zostaną miasta oraz domy i mieszkania świecące w święta najpiękniej.

Świąteczne iluminacje / Fot. J.A.KwiatkowskiW "Świeć Się" w szranki o tytuły i nagrody w dwóch kategoriach stanąć mogą osoby indywidualne oraz miasta. Swoje pięknie przystrojone drzewko, dom i ogród w konkursie fotograficznym może pokazać światu każdy – wystarczy przesłać zdjęcie na www.SwiecSie.pl. Natomiast w plebiscycie miast internauci na podstawie zdjęć choinek, przystrojonych ulic i rynków zadecydują o przyznaniu tytułu najładniej oświetlonej przestrzeni miejskiej w Polsce. Na uczestników zabawy czekają atrakcyjne prezenty - 46-calowy telewizor 3D LED, iPad 3G/WiFi, konsola PS3, trzy laptopy i 60 innych cennych nagród.

"Pierwsza edycja konkursu i tysiące uczestniczących w nim osób pokazały, że Polacy chętnie dzielą się dobrą energią na święta. Tej zimy ponownie zachęcamy do udziału w Świeć Się oraz przystrojenia swoich mieszkań, domów, ogrodów i ulic świątecznymi iluminacjami, szczególnie energooszczędnymi. Nasza Grupa dostarczając produkty i usługi w standardzie Smart Eco zachęca do racjonalnego korzystania z energii elektrycznej i stosowania nowoczesnych technologii. Dzięki nim święta mogą być pełne blasku i światła, a jednocześnie przyjazne dla środowiska" - mówi Ireneusz Kulka, dyrektor Centrum Marketingu i Komunikacji spółki ENERGA.

We współzawodnictwie na najlepsze zdjęcia domowych iluminacji świątecznych udział wziąć może każdy. Wystarczy sfotografować swoje mieszkanie, dom, balkon, czy ogród przystrojony światłami, stroikami, bombkami, czy innymi ozdobami dodającymi im blasku. By zawalczyć o atrakcyjne nagrody wystarczy wejść na www.SwiecSie.pl i od 14 grudnia do 15 stycznia 2011 dodać zdjęcie. Spośród nadesłanych fotografii przyznana zostanie nagroda główna, wskazane miejsca 2-4 oraz 40 wyróżnień. Na autorów nagrodzonych prac czeka 46-calowy telewizor 3D LED, iPad 3G/WiFi, konsola PS3, lustrzanka cyfrowa Canon 550D oraz 40 kompaktowych cyfrowych aparatów fotograficznych. W 2009 roku najwyżej zostały ocenione prace Izabeli Porawskiej z Koziegłowów, Pauliny Pelisiak ze Szklarskiej Poręby i Pawła Licy z Dywit.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.