Facebook Google+ Twitter

Konkurs na naszą karykaturę

Ogłaszając konkurs na limeryki i fraszki zapowiedziałem, że następnym będzie konkurs na naszą karykaturę.

Być może nie jest to typowa ośmieszająca karykatura, jednak przez przerysowanie pewnych szczegółów można ją zaliczyć do gatunku karykatury (innej nie mam). / Fot. Wincenty SadowskiTak wyglądałem w oryginale, mniej więcej w tym okresie. / Fot. Wincenty SadowskiOficjalnie ogłaszam więc konkurs na naszą karykaturę. Ponieważ każdy konkurs musi mieć jakiś regulamin, przedstawiam swoją propozycje regulaminu:

1. W konkursie może wziąć udział każdy internauta zalogowany w serwisie Wiadomości24.pl.
2. Każdy uczestnik powinien wstawić w swoich materiałach w dziale "Ludzie" zdjęcie karykatury twarzy lub popiersia i zdjęcie oryginału (dla porównania, z tego samego okresu z tym samym mniej więcej ustawieniem twarzy) z opisem jak i kiedy doszło do wykonania karykatury, kto jest jej autorem, w terminie do 31 grudnia 2009 r.
3. Od 1 do 10 stycznia 2010 r będziemy oceniać nasze karykatury.
4. Oceniać będzie mógł każdy biorący udział w konkursie w skali od 5 do 1 pkt, podając nazwisko i punktację w komentarzach.
5. Nie można głosować na siebie, pod groźbą nieważności głosu.
6. 11 grudnia 2010 r. podsumuję nasze oceny i ogłoszę wyniki, przedstawiając je
w osobnym materiale.

Jeżeli zainteresowani będą mieli jakieś sugestie do zmian regulaminu, to ustalimy to w komentarzach do tego wpisu. Jeżeli konkurs wzbudzi większe zainteresowanie, to być może redakcja pomyśli o jakiś nagrodach.

W załączeniu do tego tekstu przedstawiam swoją konkursową propozycję karykatury (wykonanej przez inż. Dechnika podczas narady 12.06.1992 r. w dyrekcji byłego Supefosfatu) i zdjęcie oryginału z tego samego okresu.


Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Szkoda, że aż tyle było odwiedzajacych, ale tak mało biorących udział.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Copyright 2016 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.