Facebook Google+ Twitter

Konkurs na okładkę pierwszej wspólnej książki bez kartek

Współautorzy: Barbara Podgórska

Wkrótce ukaże się pierwszy polski e-book, pisany wspólnie przez grupę młodych literatów.

Pisaliśmy o pomyśle w artykule: "Powieść zespołowa. Pionierski pomysł literacji".

Proces twórczy odbywa się na platformie projektino.com, natomiast efekty pracy publikujemy systematycznie na Facebooku, który miał być początkowo miejscem pracy, jednakże jego funkcjonalność okazała się niewystarczająca dla tego przedsięwzięcia – opowiada pomysłodawczyni, Katarzyna Cymbalista–Hajib, współpracownica Wydawnictwa Bezkartek.

E-boook ma już tytuł, dramatyczny i tajemniczy "Płomień śmierci", a fabuła i postacie
kreowane przez zbiorowego autora, obiecują nie lada atrakcje.

Pewne niedyskrecje zdradza moderatorka, Nina Nowak. - Grupa młodych Polaków przybywa do hotelu w północnej Anglii, gdzie mieli spędzić pracowite wakacje. Jednak, już pierwszego dnia okazuje się, że lato spędzone na odległej, angielskiej prowincji będzie obfitować w niesamowite wydarzenia, gdyż na miejscu okazuje się, że hotel mieści się w mrocznym średniowiecznym zamku, w którym czai się morderca. Po kilku dniach w niewyjaśnionych okolicznościach znika jedna z dziewcząt. Przyjaciele postanawiają odkryć ponurą tajemnicę, którą skrywają wiekowe mury.

Redakcja ogłasza więc konkurs na projekt okładki nawiązujący do tytułu. Wymagany format projektu to: JPG; wysokość 700 pikseli; szerokość natomiast dostosowana do wysokości (w przybliżeniu 400 pikseli).

Autorzy i wydawca wspólnie wybiorą najlepszą okładkę. Zwycięzca zostanie nagrodzony pendrivem pełnym e-booków. Prace konkursowe należy przesyłać pod adresem: kcymbalista@bezkartek.pl. W temacie maila należy napisać: Okładka do pierwszej książki bez kartek na Facebooku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Pani Isabello, Rozczarowala mnie Pani, Pani tak pieknie maluje drzewa, A świeca taka podobna w ogolnosci, trzon (nie wiem jak toto sie zwie) to pień, a plomień - korona. Z moimi sugestiami zwycięstwo gwartantowane, (Polowa nagrody dla mnie!).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Już wysłałem :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

:)) Pozdrawiam, ale to nie dla mnie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.