Facebook Google+ Twitter

Konkurs na Przedsiębiorstwo Odpowiedzialne Społecznie WamaBOSS

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-04-01 11:48

Do 7 kwietnia br. przyjmowane są zgłoszenia do konkursu na Przedsiębiorstwo Odpowiedzialne Społecznie WamaBOSS. Do konkursu mogą zgłaszać się mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z województwa warmińsko-mazurskiego.

Forum WaMaBOSS zaprasza do udziału w konkursie, którego celem jest promocja postaw społecznej odpowiedzialności biznesu oraz prezentacja dobrych praktyk CSR wśród mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z Warmii i Mazur. Zgłoszenia można przesyłać do 7 kwietnia 2014 roku. Patronat nad konkursem objął Marszałek Woj. Warmińsko-Mazurskiego, pan Jacek Protas.

„Społeczna odpowiedzialność i zobowiązanie organizacji do włączania aspektów społecznych i środowiskowych w proces podejmowania decyzji stają się w obecnych czasach niezwykle istotne w procesie kształtowania pozycji przedsiębiorstwa na rynku. Szczególnie ważną kwestią staje się promowanie postaw społecznej odpowiedzialności tych organizacji, które rozwijają swoją działalność w oparciu o kluczowe założenia budowy zrównoważonego rozwoju w oparciu o CSR: zarządzanie zasobami, wspieranie i rozwój lokalnej społeczności, oraz ochronę środowiska naturalnego.”
– powiedziała Małgorzata Romaniuk, kierownik projektu.


Do konkursu mogą być zgłaszane przedsiębiorstwa z terenu województwa warmińsko-mazurskiego. Kandydata do konkursu może zgłosić każda osoba fizyczna lub prawna, bądź organizacja posiadająca osobowość prawną. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez Kapitułę Konkursu spośród przedsiębiorców, którzy osiągnęli najwyższe oceny w trzech kategoriach: najwyższa jakość, zaangażowanie i wspieranie rozwoju lokalnego oraz szczególna dbałość o środowisko naturalne. Rozstrzygnięcie i przyznanie nagród będzie miało miejsce 26 czerwca 2014 roku.

Konkurs na Przedsiębiorstwo Odpowiedzialne Społecznie WaMaBOSS jest elementem działań Forum WaMaBOSS na rzecz wdrażania i promowania idei społecznej odpowiedzialności biznesu wśród przedsiębiorców z terenu województwa warmińsko-mazurskiego, oraz inicjowania współpracy przedsiębiorstw z instytucjami, organizacjami i lokalną społecznością. Ideą stworzonej platformy współpracy przedsiębiorstw i wymiany doświadczeń jest podkreślanie znaczenia społecznej odpowiedzialności biznesu w rozwoju regionu i jego prezentacji na forum międzynarodowym.



*******
Forum WaMaBoss
Warmińsko-Mazurskie Forum Społecznie Odpowiedzialnego Biznesu zostało powołane w 2012r.w Olsztynie. Forum WaMaBoss zostało zawiązane na rzecz popularyzacji efektywnej współpracy przedsiębiorstw z instytucjami, organizacjami i lokalną społecznością. Zadaniem tej innowacyjnej formuły jest wspieranie skutecznego wdrażania koncepcji biznesu odpowiedzialnego społecznie w sektorze Mikro Małych i Średnich Przedsiębiorstw na Warmii i Mazurach. Warmińsko-Mazurskie Forum Społecznie Odpowiedzialnego Biznesu propaguje pozytywne wzorce i najlepsze inicjatywy, służące stworzeniu społecznej przestrzeni do wymiany doświadczeń oraz inicjowanie nowych rozwiązań w zakresie odpowiedzialności społecznej pracodawców.

Szczegóły www. centrum-csr.com

Więcej informacji udziela:
Daria Kozieja
tel. 603 110 172
e-mail: d.kozieja@atchristie.com
(Daria Kozieja)

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: WamaBOSS


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.