Facebook Google+ Twitter

Konkurs na tekst NIEnewsowy - edycja czerwcowa

Zbliżają się wakacje, a wraz z nimi kolejna edycja konkursu na tekst NIEnewsowy. W czerwcu pojawiło się sporo interesujących materiałów, więc z niecierpliwością oczekuję na Wasze propozycje.

Konkurs na tekst NIEniewsowy dopiero raczkuje w naszym serwisie, ale z edycji na edycję przyciąga coraz większą grupę zainteresowanych. Wierzę gorąco, że ta edycja przyciągnie kolejnych chętnych do udziału w zabawie. Miesiąc czerwiec, mimo rządzącego niewątpliwie w serwisie Euro 2008, obrodził wieloma interesującymi tekstami. Ufam, że jedynym Waszym problemem będzie wybór tych najlepszych artykułów wśród bogactwa opublikowanych materiałów.

Wiadomości24.pl są serwisem przede wszystkim newsowym, ale na szczęście jest w nim miejsce i dla tych, którzy nie czują w sobie reporterskiego ducha, za to piszą felietony, recenzje, czy publikują galerie. Konkurs na tekst NIEnewsowy to świetna okazja, by wyróżnić ich pracę, docenić trud, zainteresować czytelników materiałami, które być może umknęły niezauważone, a są godne uwagi. Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału!

Propozycje proszę nadsyłać na mój adres mailowy: gbonar@gmail.com

Dla porządku przypomnę jeszcze najważniejsze zasady:

- Do konkursu mogą być zgłaszane wyłącznie teksty o tematyce nienewsowej, do których można zaliczyć recenzje, relacje sportowe, reportaże, felietony, komentarze, opinie itd. W odróżnieniu od tekstów newsowych, nie skupiają się na wydarzeniach z ostatniej chwili, sensacyjnych.
- Teksty mogą być zgłaszane przez autorów mających co najmniej 1 pióro. Zgłaszanie tekstów polega na nadsyłaniu linków do koordynatora konkursu, nie wcześniej niż pierwszego dnia następnego miesiąca, a nie później niż trzeciego dnia."

Regulamin
Wyniki poprzedniej edycji

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

już!

link tekst_nienewsowy_70049.html

:)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

jeszcze trochę, jeszcze chwilkę, "smażę" :)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bonar, czekam z ręka zawisłą nad klawiaturą gotówą do głosowania. A tu ciiiiiiiiiiiiiissssssszzzzzzaaaa. no, nic, spokojnie, bez stresu... nie piekarnia.;)) Napięcie rośnie! ;))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gosia, głosowanie zacznie się jak tylko "sklecę" podsumowanie "eliminacji" do konkursu. Mam nadzieję że net będzie u mnie dział bo po burzy coś rano nie bardzo, a teraz jestem w pracy. Jak wszystko pójdzie dobrze to będzie głosowanie. Myślę, że najpóźniej jutro.

Ten konkurs jest bardzo fajny, dzięki nadsyłanym propozycjom przeczytałem kilka bardzo interesujących tekstów, które niestety przegapiłem w czasach gdy były na pierwszej stronie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzisiaj chyba powinno zacząć się głosowanie?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Olu nawet nie wiesz jak mnie to cieszy, że nasz konkurs mógł być pomocny w twoim dostaniu się na praktyki :) jest to dla mnie nagroda, za podjęty trud i walkę o to by ten konkurs nie umarł, więc wielkie dzięki za tą odrobinę prywaty ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

nieopierzeni nie komentują, bo czekają na wybranych :)

pozwolę sobie na odrobinę prywaty: dzięki wygranej za poprzedni miesiąc dostałam się na praktyki do Dziennika Zachodniego. miałam tylko 4 materiały, więc mysle, że to mi pomogło :)
konkursy pomagają :) mam nadzieję, że opierzeni wybrali najlepszych :)
a praktyki są świetne - sympatycznie, ze wsparciem i bez presji :) tylko te płatne parkingi... :D:D:D

Komentarz został ukrytyrozwiń

13 tys. wejść i ani jednego komentarza? :) Na szczęście sporo oddanych głosów :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.