Facebook Google+ Twitter

Konkurs na tekst NIEnewsowy - edycja lipcowa

Minął już miesiąc od ostatniego konkursu na tekst NIEnewsowy, którego laureatem został Bogusław Skowron. Nadszedł czas na burzę mózgów! Kto według was, Drodzy Autorzy, w miesiącu lipcu zasługuje na nagrodę?

"...żyjemy na planecie szalenie różnorodnej - i pod względem religijnym, i pod względem rasowym, i pod względem językowym, i pod względem naszych zainteresowań, naszych przekonań, naszych skali wartości, że po prostu planeta jest wielką różnorodnością..." - takie słowa wypowiedział Ryszard Kapuściński w jednym z ostatnich wywiadów. Dlaczego je przytaczam? Ponieważ, skojarzyły mi się z różnorodnością naszego serwisu.
Wiadomości24.pl skupiają ludzi o różnej religii, którzy mieszkają w różnych miejscach na świecie, posługują się różnymi językami, mają różne zainteresowania, doświadczenia, przekonania czy skale wartości, a to wszystko przekłada się na to jak i o czym piszą. Ta rozmaitość powoduje, że w serwisie ukazują się rewelacyjne artykuły, które są godne polecenia i które teraz, Wy Drodzy Autorzy, możecie nagrodzić w konkursie na tekst NIEnewsowy.

Czym jest konkurs na tekst NIEnewsowy?

Redakcja postanowiła nagrodzić Autorów, którzy dużo pracy i serca wkładają w pisanie, jednak nie czują w sobie żyłki reporterskiej. Dlatego też, do konkursu mogą być zgłaszane wyłącznie teksty o tematyce nienewsowej, do których można zaliczyć recenzje, relacje sportowe, reportaże, felietony, komentarze, opinie itd. W odróżnieniu od tekstów newsowych, nie skupiają się na wydarzeniach z ostatniej chwili, sensacyjnych. To jedna z niewielu okazji by docenić trud i zaangażowanie w tworzeniu interesujących materiałów, które gdzieś w natłoku informacji umknęły niezauważone. Zapraszam więc, do wzięcia udziału w lipcowym konkursie na tekst NIEnewsowy!

Propozycje artykułów proszę przysyłać na mój adres mailowy: m123564@poczta.onet.pl, bądź na pocztę wewnętrzną. Wystarczy otworzyć mój profil i kliknąć na "Napisz wiadomość".

Ważne informacje

- Teksty mogą być zgłaszane przez autorów mających co najmniej 1 pióro.
- Zgłaszanie tekstów polega na nadsyłaniu linków do koordynatora konkursu, nie wcześniej niż pierwszego dnia następnego miesiąca, a nie później niż trzeciego dnia.
- Propozycji nie może być więcej niż 3.
- Artykuły nie mogą dotyczyć tematyki newsowej: patrz regulamin.
Wynik poprzedniej edycji

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

kandydatury? Jeśli chcesz Barbaro zostać koordynatorem to musisz wysłać maila do redakcji :), a jeśli chodzi o propozycje artykułów to aktualnie do mnie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

czyli do Margit wysyłać kandydatury?

Komentarz został ukrytyrozwiń

na to wygląda :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gosiaku znowu koordynujesz?:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.