Facebook Google+ Twitter

Konkurs. Napisz o kryzysie i wygraj laptopa

Jak kryzys ekonomiczny wpłynął na twoje życie? Czy inaczej zarządzasz swoim budżetem domowym? Więcej oszczędzasz, a może starasz się jednak więcej zarabiać? Podziel się z innymi swoją historią. Napisz pracę i zgłoś ją do konkursu "Mój budżet domowy po kryzysie".

 / Fot. radzsobie.plKonkurs organizowany jest przez portal internetowy Radzsobie.pl przy udziale: - Stowarzyszenia Krzewienia Edukacji Finansowej, Krajowej Izby Gospodarczej, Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, miesięcznika Home nad Market, tygodnika Gazeta Finansowa i agencji AM Art Media.

Prace na temat "Mój budżet domowy po kryzysie" mają pomóc w sporządzeniu raportu, który pokaże nam, jak Polacy radzą sobie z kryzysem. Czy stać nas na mniej? Czy zaczęliśmy rozsądniej myśleć o wydatkach?

W konkursie może wziąć udział każdy, kto ukończył 18 lat, nie jest zatrudniony w instytucjach współorganizujących konkurs i nie jest zawodowym dziennikarzem. Nagrodą główną jest laptop Sony VAIO VCPF13M1E/H. Dodatkowo 12 wyróżnionych osób otrzyma książki wydawnictwa The Facto. Warto również wspomnieć, że zwycięska praca zostanie opublikowana na łamach miesięcznika Home and Market.

Pierwszym krokiem, pozwalającym na uczestnictwo w konkursie jest proces rejestracji na stronie radzsobie.pl. Potem należy przesłać efekty swojej twórczości literackiej na adres info@radzsobie.pl .

Portal radzsobie.pl jest pierwszym w naszym kraju całkowicie poświęconym poradom, jak zachować dotychczasowy poziom życia przy niższych wydatkach. Ta internetowa strona oferuje nam wiele ciekawych i przydatnych porad np. "Jak kupić samochód za dwie trzecie rynkowej ceny od komornika?" czy "Ile zarobimy rocznie przestawiając lodówkę w naszej kuchni?". Radzsobie.pl jest cennym źródłem informacji i na pewno każdy z nas znajdzie tutaj coś dla siebie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

levy
  • levy
  • 16.03.2011 07:49

Nijak nie wpłynął.
Nie bardzo pojmuje jak miał wpłynąć.
Chyba, ze zaczną się wypisywać, ci co stracili grając na giełdzie inwestując w ryzykowne biznesy.
Ja nie odczułem żadnego kryzysu. Wzrost ceny bułki nie wpłynął w żadnym stopniu na moje życie czy samopoczucie. Podobnie jak cena benzyny. Kto ma kasę będzie jeździł, kogo nie stać, nie.
Właściwie to potrójny zysk, na drogach zrobi się luźniej, będzie czyściejsze środowisko, biedniejsi beda zdrowsi ( ruch na świeżym powietrzu) więc wydadzą mniej na leki, na które ich przecież nie stać.
Same korzyści.

Komentarz został ukrytyrozwiń

O, dzięki za info. Wysłałam. Może chociaż art. opublikują.
Nigdzie nie doczytałam się, że nie można wysłać materiału wcześniej publikowanego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.