Facebook Google+ Twitter

Konkurs! "Natchniony Miłoszem patrzę na świat"

Liceum Ogólnokształcące oraz Ośrodek Kultury w Bieruniu (woj. śląskie) zapraszają młodzież w wieku od 13 do 19 lat do wzięcia udziału w V Wojewódzkim Konkursie Twórczości Fotograficznej Młodzieży Szkolnej.

Liceum Ogólnokształcące oraz Ośrodek Kultury w Bieruniu (woj. śląskie) zapraszają młodzież w wieku od 13 do 19 lat do wzięcia udziału w V Wojewódzkim Konkursie Twórczości Fotograficznej Młodzieży Szkolnej. W związku z tegorocznymi obchodami jubileuszu 100. urodzin Czesława Miłosza konkurs nosi tytuł "Natchniony Miłoszem patrzę na świat". Honorowy patronat nad konkursem objął Starosta Bieruńsko-Lędziński - Bernard Bednorz. Medialny patronat objął tygodnik "Echo".

Celem konkursu jest zachęcenie młodzieży gimnazjalnej i licealnej do czytania i interpretacji utworów Czesława Miłosza, rozmawiania o nich oraz ilustrowania ich kreatywną fotografią.

Ma on uwrażliwić młodych ludzi na potrzebę obcowania z kulturą, tekstami mistrzów, a szczególnie polskiego noblisty oraz aktywne uczestnictwo w działaniach upamiętniających życie i literacki dorobek Czesława Miłosza.

Prace należy nadsyłać do 25 maja br. na adres: Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich, ul. Licealna 17 43-150 Bieruń z dopiskiem: Konkurs fotograficzny „Natchniony Miłoszem patrzę na Świat”.

Na zwycięzców konkursu czekają cenne nagrody rzeczowe, które wręczone zostaną podczas uroczystego wernisażu w dniu 9 czerwca br. o godzinie 18.30 w Kinoteatrze "Jutrzenka" przy ul. Spiżowej 4 w Bieruniu.

Wszelkich dodatkowych informacji o konkursie udziela Agnieszka Wyderka-Dyjecińska – opiekun Fotoklubu przy LO w Bieruniu, tel. (32) 216 40 60 lub e-mail: lobier@wp.pl / aw_d@interia.pl (w temacie prosimy zaznaczyć: Wojewódzki Konkurs Fotograficzny).

Regulamin konkursu - Pobierz pdf

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.