Facebook Google+ Twitter

Konkurs Next Step dla młodych startupów

Żeby nie gasić entuzjazmu młodych, zdolnych przedsiębiorców i wspierać rodzimą przedsiębiorczość, powstaje sporo konkursów dla startupów. Jednym z nim jest zbliżający się Next Step, organizowany przez grupę PlanetSoft.

 / Fot. OTA Photos/CC BY SA 2.0

Kto może wziąć udział?


Next Step jest skierowany do przedsiębiorców, którzy już od ponad roku rozwijają swój pomysł na startup. Żeby wziąć udział w konkursie, trzeba więc mieć już: 100% pomysłu na biznes, 90% modelu biznesowego, 50% zrealizowanego projektu.

Ponadto Next Step to pomysł na rozwój dla tych przedsiębiorców, którzy planują wkroczyć na rynki zagraniczne. Powinny ich zwłaszcza interesować Włochy, USA i Kanada. Preferowane sektory aplikujących startupów to:
Manufacturing, ICT, Food, Fashion.

Co można wygrać?


Konkurs Next Step ma na celu głównie pomoc i wsparcie merytoryczne. Łączna pula nagród to 20 tys. euro. W ramach tej kwoty zwycięzca może liczyć na: 4 miesiące wsparcia, 30 godzin miesięcznie współpracy z mentorem, wirtualny inkubator The Hive.

Jak można się zgłaszać?


Najpierw trzeba dokładnie opisać swój projekt. W prezentacji należy zawrzeć także informację o kolejnych planowanych krokach projektu. Można też załączyć video z opisem pomysłu. Tak przygotowane zgłoszenie, razem z wypełnionym kwestionariuszem osobowym, trzeba wysłać najpóźniej do 28 lutego.

Więcej informacji o konkursie znajduje się na stronie planetsoft.pl/nextstep.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.