Facebook Google+ Twitter

Konkurs nie weekendowy, a tygodniowy...

Jak zapowiadaliśmy, konkurs weekendowy zmieniamy w nieustający konkurs cotygodniowy. Najbliższe rozstrzygnięcie już w poniedziałek 6 listopada. Pod uwagę bierzemy wszystkie teksty publikowane od poniedziałku do niedzieli (do północy) włącznie.

Nie określamy szczgółowo tematów. Po prostu doceniamy to co najciekawsze, napisane najlepiej, nadane najszybciej, zrealizowane z pasją, oryginalnie. Pamiętajcie, że nie chodzi nam o felietony, czy opinie. Na to przyjdzie jeszcze czas.

W tym miejscu warto przypomnieć, że czekamy na Wasze opinie w sprawie plusów i minusów przy tekstach, systemu głosowania. Czekamy też na opinie w jakim stopniu plusy (czy też plusy i minusy z komentarzami) mają mieć wpływ na decyzję redakcji...

Jesteśmy wszyscy współtwórcami tego miejsca. A rubryka po prawej stronie ("Najlepsze w ostatnim tygodniu") ma być w jakimś stopniu wskazówką dla redakcji w wyborze najciekawszych tekstów informacyjnych, galerii fotograficznych oraz nagrań audio-wideo w danym tygodniu.

A do wszystkich "nowych autorów" apel. Uzupełniajcie swoje profile o dane dostępne adresowe tylko dla redakcji. Ułatwi to nam wysyłanie ewentualnych nagród rzeczowych. Na razie tylko rzeczowych :)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Zobaczymy jak to pójdzie... Mam wrażenie, że może to być trudne ponieważ jak weekendowo przychodzi kilkadziesiąt tekstów i trudno je zmoderować a tu przyjdzie kilkaset na tygodniu więc może być trudno z wyborem :-) Ale nie przesądzam, czekamy do 6 listopada i zobaczymy :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ha, ja wam powiem jako trójpiórowiec, że chyba rozumiem skąd ta decyzja; w ten weekend, zwłaszcza w niedzielę, do moderacji napływał strumień tekstów:))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.