Facebook Google+ Twitter

Konkurs o tytuł "Dolnośląskiego Wolontariusza Roku 2009"

  • Źródło: ngo.pl
  • Data dodania: 2009-09-18 14:00

Mamy zaszczyt zaprosić do udziału w konkursie o tytuł „Dolnośląskiego Wolontariusza Roku 2009”. Wpisuje się on w święto Międzynarodowego Dnia Wolontariusza ustanowionego w 1986 r. przez Organizację Narodów Zjednoczonych.

Dolnośląski Wolontariusz Roku 2009 / Fot. Regionalne Centrum Wspirania Inicjatyw PozarządowychJeżeli znają Państwo osoby, które jako wolontariusze wspomagały osoby potrzebujące, organizacje oraz instytucje lub przyczyniały się dobroczynnie do rozwoju naszego regionu to mają Państwo okazję do publicznego podziękowania im za ofiarowaną pomoc.

Wystarczy wypełnić i przesłać załączony formularz na adres Regionalnego Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych. (formularz znajduje się na stronie www.rcwip.pl). Kapituła konkursu, którą tworzyć będą osoby zaufania publicznego, dokona wyboru laureatów. Wszyscy nominowani zostaną zaproszeni na uroczystą Galę Wolontariatu, która odbędzie się 11 grudnia 2009 r. we Wrocławiu. Miejsce Gali Wolontariatu zostanie podane w późniejszym terminie.

Przedsięwzięcie ma na celu promowanie idei wolontariatu a także wykazanie, iż nie brakuje osób, które z dobrego serca pomagają osobom indywidualnym, instytucjom i organizacjom w codziennej pracy. Mamy nadzieję, iż podobnie, jak w innych regionach Polski, tak i w województwie dolnośląskim wzrośnie aktywność wolontariuszy na rzecz osób indywidualnych, organizacji i instytucji rozwiązujących szereg lokalnych problemów. Termin nadsyłania wniosków upływa z dniem 30 października 2009 r. (decyduje data wpłynięcia wniosku).

Formularz zgłoszeniowy prosimy przesyłać:
- pocztą tradycyjną na adres: (Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych, ul. Beethovena 10, 58-300 Wałbrzych),
- faksem na nr: (74) 666 22 22,
- lub pocztą elektroniczną na adres: radoslaw.bednarski@rcwip.pl.

Wszelkich informacji udziela Radosław Bednarski (tel.: (74) 666 22 25,
e-mail: radosl[b]aw.bednarski@rcwip.pl)

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.