Facebook Google+ Twitter

Konkurs Otineo - wejściówki na film "Spotkanie w Palermo"

Serwis Otineo zorganizował konkurs, w którym można wygrać podwójne zaproszenie na przedpremierowy pokaz specjalny filmu „Spotkanie w Palermo", który odbędzie się 30 czerwca w warszawskim kinie Muranów.

Serwis Otineo wraz z Gutek Film są organizatorami pokazu specjalnego „Spotkanie w Palermo". Z tej okazji Otineo zaprasza do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na pokaz filmu, który odbędzie się w Warszawie, 30 czerwca o godz. 20.30.

Film twórcy "Buena Vista Social Club" opowiada historię fotografa, który współpracuje z największymi domami mody i najpiękniejszymi modelkami. Jego życie zmienia sesja fotograficzna ze spodziewającą się dziecka Milą Jovovich, która zaprowadzi głównego bohatera do Palermo, gdzie spotka tajemniczego mężczyznę, którego widział już w snach oraz młodą fascynującą kobietę. Oboje sprawią, że podróż po obcym mieście stanie się podróżą w głąb siebie, która zmieni życie fotografa.

Aby otrzymać szanse wygrania darmowych zaproszeń należy odpowiedzieć na jedno pytanie: Na jakie darmowe usługi/produkty chciałbyś w przyszłości wymieniać punkty zgromadzone w serwisie - Otinki?

Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć na stronie blog.otineo.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.