Facebook Google+ Twitter

Konkurs "Papierowy Ekran" już trwa!

Ruszyła trzecia edycja konkursu na najlepszy serwis internetowy o książce. Do 15 kwietnia można zgłaszać kandydatów do nagrody głównej, a już od 20 kwietnia wszyscy czytelnicy, internauci, mogą głosować na nominowane strony.

Papierowy Ekran / Fot. http://www.papierowyekran.pl/Rozpoczęła się trzecia edycja konkursu "Papierowy Ekran". To konkurs na najlepszy serwis internetowy o książce, organizowany przez Fundację NADwyraz i miesięcznik „Wydawca”.

Organizatorzy zachęcają czytelników, twórców stron internetowych, wydawców, dziennikarzy, księgarzy, jak i bibliotekarzy do ”wybrania i nagrodzenia tych, którzy […] ułatwiają wybór (lektury - przyp. MM), podpowiadają, czym można się pocieszyć, czym postraszyć, przy czym pośmiać, a czym zabić czas w pociągu. […] bo dla prawdziwego czytelnika mało jest przyjemniejszych rzeczy, niż wieczór z kubkiem herbaty i książką. Wśród powodzi nowych (i nie tylko) tytułów, czasem mamy wątpliwości, po co sięgnąć!” Organizatorzy zapraszają więc wszystkich koneserów dobrej lektury, do zgłaszania stron, które sprawiły, że czytanie stało się dla miłośników książek jeszcze większą przyjemnością.

W tym roku także internauci mogą zgłaszać swoje typy. Pierwszy etap konkursu, a zarazem czas na zgłaszanie kandydatów do nagrody "Papierowego Ekranu" potrwa do 15 kwietnia bieżącego roku. Kolejny etap, to głosowanie czytelników - internautów na nominowane strony.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród, tradycyjnie już, nastąpi podczas Międzynarodowych Targów Książki w Warszawie (w tym roku 21-24 maja). Ja już dzisiaj polecam... Wielką Kampanię Polecania Wiadomości24.pl.

Formularz zgłoszenia strony i regulamin konkursu na stronie papierowyekran.pl.
Lista nominowanych w roku 2008 na stronie papierowyekran.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 12.03.2009 07:44

Tak, nastały czasy, w których książka - czarny sen - być może trafi do muzeum. Ludzie czytają głównie wyciągi z kont bankowych.... Marr

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kurczę, poruszyłaś moje obumarłe sumienie czytelnika.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.