Facebook Google+ Twitter

Konkurs Piosenki Eurowizji u najszczęśliwszych ludzi świata

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-03-24 11:28

Przedłuż swoją majówkę i wyjedź do Danii kibicować naszym artystom. Połącz wyjazd krajoznawczy z dobrą zabawą i zaplanuj niedrogą podróż z przyjaciółmi.

Opracowany przez ONZ „World Happiness Report“ potwierdza: W Danii żyją najszczęśliwsi ludzie świata. Z kim zatem będziemy się lepiej bawić podczas Konkursu Piosenki Eurowizji niż z naszym północnym sąsiadem? Od 6 do 10 maja w stolicy Danii, Kopenhadze, zmierzy się około 40 talentów z całej Europy. Atmosferę konkursu podczas półfinału i finału można przeżyć na własnej skórze w strefie fanów pomiędzy placem ratuszowym a Nyhavn, w tak zwanej „wiosce Eurowizji”. Aby odbyć wycieczkę na tegoroczny konkurs Eurowizji można skorzystać z korzystnej oferty pięciodniowego biletu Scandlines. Przejazd promem w obie strony na trasach Puttgarden–Rødby lub Rostock–Gedser można zarezerwować już od 108,- euro. Bilet jest elastyczny i może być wykorzystany przez okres od 2 do 5 dni. Cena obejmuje zabranie na pokład pojazdu osobowego (do 6 metrów długości) oraz maksymalnie 9 osób. Przyjazd własnym samochodem i prom pozwolą fanom Eurowizji na swobodną podróż bez ograniczeń bagażowych, pełną mobilność pomiędzy wszystkimi punktami oraz korzystanie z tańszych noclegów również poza stolicą Danii.

Zaledwie 45 minut trwa podróż ze Scandlines na trasie Puttgarden–Rødby z Niemiec do Danii. Przejazd na trasie Rostock–Gedser zajmuje około 2 godzin. Z portów Scandlines do Kopenhagi można dotrzeć samochodem w 1 godzinę i 45 minut. Podróż tam z 5-dniowym biletem Scandlines można zaplanować codziennie oprócz poniedziałków i niedziel. Powrót może się odbyć w sobotę lub w niedzielę, dzięki temu 5-dniowy bilet pozwoli zaoszczędzić podróżnym 20 procent regularnej ceny biletu. Szczegółowe informacje znajdują się pod adresem www.scandlines.pl.
(Aleksandra Zenio )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.