Facebook Google+ Twitter

Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w Rotundzie

W czwartek 5 marca odbył się finał KPO zorganizowanego z myślą o młodych artystach, którzy mieli okazję zaprezentować się przed szeroką publicznością w klubie Rotunda. Nie mogło zabraknąć tam również serwisu Wiadomości24.pl...

Paweł Waś - gitarzysta i jeden z wokalistów zwycięskiego zespołu Czteropak / Fot. Zuzanna NajderGodzina 10.00, światła w krakowskim klubie muzycznym Rotunda powoli wygasają, na scenę wychodzi dwójka konferansjerów. Ogłaszają, że w tym roku w rywalizacji wezmą udział cztery solistki i pięć zespołów, a gościem specjalnym będzie krakowski zespół Vallium po czym oddają mikrofon gwiazdom dzisiejszego dnia - młodym talentom, którzy już w niedługim czasie rozgrzeją publikę do czerwoności.

Pozytywnym zaskoczeniem była informacja, że piosenki nie będą wykonywane tylko w języku angielskim, ale także po fińsku i węgiersku! Z boku sali jury bacznie obserwuje wydarzenia dziejące się na scenie i konsultuje się z organizatorami, którzy liczą, że cały ponad 3-godzinny koncert przebiegnie bez większych problemów.

Z solistek wyróżniłbym Annę Adamczyk, która zafundowała wszystkim niesamowite doznania swoim wysokim, mocnym głosem, który nie załamał się nawet pod piosenką Christiny Aguilery oraz Paulinę Kurowską wraz z akompaniamentem Grzegorza Parmuły. Obserwując podczas ich występu publiczność nie można było dostrzec ani jednej zbędnej rozmowy, wszyscy zaczarowani byli doskonałymi wykonaniami obu piosenek, które zaprezentowali.

Jeszcze ciekawiej zapowiadała się rywalizacja w kategorii zespołów - od metalowego zespołu Loudness of Silence i szalonego Freaky Bitz aż po ubiegłorocznych zwycięzców Co Na Obiad? i Czteropak

Zaraz po występie grupy Freaky Bitz udało mi się dostać za kulisy i namówić ich na krótki komentarz:

- Jak oceniacie swój dzisiejszy występ?Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Niezły materiał :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.