Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

7114 miejsce

Konkurs plastyczny ,,Cztery Pory Roku" - Wiosna. Laureaci

Wiosenna edycja konkursu plastycznego Stowarzyszenia Niepełnosprawni Sprawni z cyklu ,,Cztery Pory Roku" za nami. Ogłoszono listę laureatów.

Praca zgłoszona do konkursu plastyczneego - autor: Sandra Kamieniarz / Fot. Stowarzyszenie Niepełnosprawni Sprawni, Jadwiga PalińskaW konkursie wzięły udział placówki edukacyjne z terenu całego kraju. Dzieci wykazały się w swoich pracach pomysłowością. Kapituła Konkursu ocenała zgodność pracy z tematyką i estetykę wykonania. Technika wykonania prac była różnorodna od rysunku przez wyklejankę, naklejankę po technikę, której nie potrafię nazwać fachowo, a polegającą na wydrapaniu z malowanego farbą tła tematu pracy.

Do konkursu zgłoszono 73 prace. Spośród nich Kapituła Konkursu wyłoniła 6 najlepszych, które zostały nagrodzone w dwóch kategoriach wiekowych: Krasnoludki i Smerfy. Wspaniałą niespodziankę przygotowali dla dzieci prywatni darczyńcy, którzy doceniając talent dzieci, postanowili ufundować nagrody specjalne.W imieniu Stowarzyszenia Niepełnosprawni Sprawni serdecznie dziękuję wszystkim sponsorom i darczyńcom za okazane serce i pomoc w realizacji naszego projektu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Wszystkie prace były przepiękne, niestety nagród nie mieliśmy na tyle. Dzięki sponsorowi - drukarni Printimus z Bytomia wszystkie dzieci uczestniczące w konkursie otrzymaja dyplom uczestnictwa w konkursie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wspaniała akcja i świetne prace. Ta z guzikami, jak dla mnie - rozbrajająca

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wielkie brawa dla dzieci. Wiosna, wiosna ....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.