Facebook Google+ Twitter

Konkurs "Przełamujemy bariery 2010" - ostatnia szansa na zgłoszenie

Już tylko do jutra, 30 września, można zgłaszać swoich kandydatów do konkursu "Przełamujemy bariery 2010". Kandydaci i zgłaszający wezmą udział w gali, która odbędzie się 20 paździenika.

To już IV edycja konkursu "Przełamujemy bariery" organizowanego przez Stowarzyszenie Wsparcie Społeczne "JA-TY-MY", Centrum OPUS oraz Radę Organizacji Pozarządowych Województwa Łódzkiego. Jego celem jest promocja ekonomii społecznej w województwie łódzkim poprzez wyróżnienie: najlepszego przedsiębiorstwa społecznego, urzędnika przyjaznego organizacjom pozarządowym i firmy wspierającej integrację społeczną w roku 2010 roku w województwie łódzkim.

W pierwszej i ostatniej kategorii zgłoszenia mogą składać instytucje, organizacje jak i osoby fizyczne. W kategorii przyjaznego urzędnika, organizatorzy czekają na rekomendacje od organizacji pozarządowych.

Zarówno dla zgłaszających, jak i kandydatów Stowarzyszenie "JA-TY-MY" przygotowuje miłą wieczorną niespodziankę - wszyscy otrzymają zaproszenie na Galę Przedsiębiorczości Społecznej , która odbędzie się 20 października w Gmachu Filharmonii Łódzkiej. Podczas tej imprezy nastąpi wręczenie nagród. Gwiazdą wieczoru będzie Edyta Geppert.

Patronat honorowy nad konkursem objęli: Minister Pracy i Polityki Społecznej Jolanta Fedak, Minister Rozwoju Regionalnego Elżbieta Bieńkowska, Marszałek Województwa Łódzkiego Włodzimierz Fisiak.

Szczegóły konkursu i formularze zgłoszenia na stronie Stowarzyszenia Wsparcie Społeczne JA-TY-MY.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Potrzebna inicjatywa!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.