Facebook Google+ Twitter

Konkurs tańca w Seulu - SIDC 2014

Pierwszego czerwca 2014 rozpoczyna się Międzynarodowy Konkurs Tańca w Seulu (Seoul International Dance Competition 2014)

 / Fot. SICF - organizator konkursuTa coroczna impreza odbywa się już po raz jedenasty. Konkurs jako cel stawia sobie wyszukiwanie młodych zdolnych tancerzy, możliwość zdobycia przez nich międzynarodowego doświadczenia a także wspiera współpracę między tancerzami biorącymi udział w zawodach.

Międzynarodowy Konkurs Tańca w Seulu odbywa się w trzech kategoriach: balet, taniec współczesny oraz taniec ludowy. Współzawodnictwo odbywa się w grupach wiekowych. W kategorii baletu przewidziano 4 grupy wiekowe: Juniorzy młodsi I 11-12 lat, Juniorzy młodsi II 13-14 lat, Juniorzy 15-18 lat i Seniorzy 19-26. W kategorii tańca współczesnego i etnicznego przewidziano po dwie kategorie.

Laureaci otrzymają stypendia oraz nagrody pieniężne. Nagroda Grand Prix to 10000 USD. W tym roku łączna pula nagród finansowych we wszystkich kategoriach wynosi ponad 40 000 USD.  / Fot. SIDC 2014 - internetowa strona konkursu
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie organizatora http://www.sicf.or.kr/eng/
Zgłoszenia należy dokonać do dnia 10 maja 2014 (informacje na stronie organizatora).

Organizatorem zawodów jest Międzynarodowa Fundacja Kultury w Seulu. Fundacja za cel stawia sobie wymianę doświadczeń między artystami na całym świecie oraz rozwój tańca.

Jak mówi Pan Kim Sung-Jae, przewodniczący Międzynarodowej Fundacji Kultury w Seulu, zachęcając do udziału w konkursie: „Oglądanie uczestników, którzy pokazują każdego roku piękno tańca niezależnie od narodowości i wieku, napawa mnie ogromnym szczęściem. Międzynarodowy Konkurs Tańca w Seulu być może będzie i dla Ciebie spełnieniem marzeń, dlatego z radością zapraszam wszystkich do wzięcia w nim udziału”.

Więcej niezbędnych informacji dotyczących zapisów, przebiegu konkursu oraz formalności, jakie należy spełnić, aby wziąć udział w konkursie w Seulu dostępnych jest na angielskojęzycznej stronie organizatora http://www.sicf.or.kr/eng/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.