Facebook Google+ Twitter

Konkurs Templar Network

Tematem konkursu są: „międzykulturowe konflikty" oraz „przykłady koegzystencji różnych kultur". Prace przyjmowane są w formie esejów lub fotografii. Konkurs skierowany jest do osób w wieku od 16 do 24 lat.

Tematy te nie są wiążące, a jedynie pełnią rolę drogowskazu. Można więc wysyłać wszystkie prace dotyczące wielokulturowości. Prace konkursowe należy wysyłać na adres konkurs@templarnetwork.org do dnia 01.05.07 . Laureaci zostaną powiadomieni o wygranej drogą emailową.

Skrócony regulamin załączamy do emaila w formie pliku Word, a szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej www.TemplarNetwork.org.

Czym jest Templar Network?

Templar Network to obejmująca całą Europę sieć organizacji pozarządowych. Jej celem jest przeciwdziałanie uprzedzeniom religijnym, rasowym i ksenofobii, realizowane poprzez szerzenie wiedzy o historii wielokulturowości w Europie. Cele te będą realizowane poprzez wymiany młodzieży, wydawanie pisma oraz prowadzenie portalu internetowego.

Obecnie sieć ta liczy 11 organizacji z 9 krajów (Anglia, Hiszpania, Polska, Słowenia, Rumunia, Bułgaria, Armenia, Bośnia i Hercegowina oraz Malta)

Templar Network Magazine

Nagrodzone i wyróżnione prace konkursowe zostaną opublikowane na łamach magazynu, który będzie wydawany w trzech językach i skierowany do placówek edukacyjnych oraz organizacji pozarządowych w całej Europie. Magazyn będzie narzędziem promocji pozytywnych wartości i szerzenia tolerancji w społeczeństwie. Jako że dużą część magazynu zapełnią teksty młodzieży, Templar Network Magazine będzie jej głosem w dyskusji o kulturowo zróżnicowanej Europie.


Wszelkie pytania i wątpliwości można kierować pod email kontakt@templarnetwork.org

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

A skad ta granica wiekowa? i po co ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hmm ciekawe, ciekawe i sporo czasu ... :) Fajna inicjatywa ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.