Facebook Google+ Twitter

Konkurs: wakacyjny przewodnik W24. Weź udział i wygraj drukarkę!

Gdzie spędziliście wakacje? Byliście w miejscu, które tak Was zachwyciło, że z chęcią do niego wrócicie? Weźcie udział w naszym konkursie i polećcie je innym! Sto najciekawszych artykułów zostanie wydrukowanych i w formie przewodnika odesłanych do ich autorów. Autorzy czterech najlepszych materiałów zostaną nagrodzeni drukarkami!

Photosmart Ink Advantage eAIO / Fot. EdelmanOpiszcie swoje wrażenia z wakacji: dokąd pojechaliście, co przeżyliście, dlaczego warto tam się wybrać. Byliście nad morzem czy w górach? A może zaszyliście się w małym gospodarstwie agroturystycznym bądź przeciwnie, zwiedziliście jedną z najważniejszych metropolii na kuli ziemskiej? To nie ma znaczenia! Podzielcie się z nami wrażeniami i pomóżcie nam stworzyć wakacyjny przewodnik Wiadomości24.pl.

Sto najciekawszych materiałów zostanie wydrukowanych na urządzeniu HP Photosmart Ink Advantage eAIO i w formie przewodnika odesłanych do ich autorów.

Autorzy czterech, naszym zdaniem najlepszych, artykułów zostaną nagrodzeni urządzeniami drukującymi HP Photosmart Ink Advantage eAIO wartości 615 zł każde, z jednym dodatkowym kompletem tuszów (czarny i kolorowy).

 / Fot. EPA/ORESTIS PANAGIOTOUNa Wasze materiały czekamy od 2 do 18 września! Prosimy o dopisywanie pierwszego jako tagu słów "wakacyjny przewodnik". Ułatwi nam to znalezienie wszystkich tekstów i ich ocenę.

Konkurs organizują Wiadomości24.pl oraz HP.Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Ania
  • Ania
  • 22.09.2011 14:23

Chyba już pora na ogłoszenie wyników.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kowalski
  • Kowalski
  • 17.09.2011 10:15

"Sto najciekawszych materiałów zostanie wydrukowanych na urządzeniu HP Photosmart Ink Advantage eAIO i w formie przewodnika odesłanych do ich autorów."
A może warto pomyśleć o wcześniejszych ciekawych publikacjach, które nie biorą obecnie udziału w konkursie, a powtsały rok temu, dwa czy trzy, a są niezwykłą wiytówką szczególnych miejsc na świecie?

Komentarz został ukrytyrozwiń
eM
  • eM
  • 13.09.2011 21:25
Komentarz został ukrytyrozwiń

Konkurs już niedługo będzie miał swój finał. Nagrody czekają; przejrzyjcie, proszę swe wakacyjne zdjęcia, odświeżcie wspomnienia. Przecież przewodnik może zawierać opisy miejsc, w których byliśmy też dwa, trzy lata temu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
abc
  • abc
  • 12.09.2011 22:02

Takie materiały powinny napływać przez cały rok. Bo cóż wakacje, nie każdy je ma w lipcu i sierpniu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Startuję intensywnie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na Wasze materiały czekamy od 2 do 18 września!.
A co z materiałami przesłanymi link wcześniej.
Patrz link!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

pomysł na konkurs ciekawy. liczę, że wpłynie ponad setka interesujących i dobrych podróżniczo-wakacyjnych materiałów. wolałbym jednak by nagrodą w konkursie było pióro, maszyna do pisania czy aparat fotograficzny :-))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.