Facebook Google+ Twitter

Konkurs Wiadomości24.pl. Kogo wybiorą internauci, a kogo kapituła?

Zostało niewiele czasu na oddanie głosu w konkursach na Dziennikarza Obywatelskiego 2008 Roku, Blogera 2008 Roku oraz Działacza Obywatelskiego 2008 Roku. Nie podajemy cząstkowych wyników (ostateczne poznacie w czwartek 5 marca, po godz. 13), ale, by choć odrobinę uchylić rąbka tajemnicy - o co proszą niektórzy - napiszę tylko, że w wielu kategoriach zapowiadają się sensacyjne wyniki!

 / Fot. wiadomości24.plTo już trzecia edycja konkursu, w poprzednich zwyciężali dziennikarze obywatelscy aktywni w naszym serwisie, jak i poza nim. Honorowaliśmy też znanych blogerów, w tym polityków z pierwszych stron gazet. Ciekawe kto zostanie laureatem w tym roku :))

Jakiego wyboru dokonają też członkowie Kapituły dziennikarskiej w konkursie na Dziennikarza Obywatelskiego 2008 Roku? A są w niej: Stefan Bratkowski, honorowy prezes SDP, Paweł Fąfara, red. naczelny "Polski", Alina Gałązka, koordynatorka serwisu www.ngo.pl, prof. Wiesław Godzic, medioznawca, prodziekan SWPS, Tomasz Lis, dziennikarz, publicysta TVP, Barbara Mietkowska, red. naczelna miesięcznika "Elle", Krzysztof Olejniczak, laureat tytułu Dziennikarz Obywatelski Roku 2007 według internautów, Janina Paradowska, publicystka tygodnika "Polityka", Beata Pawlikowska, dziennikarka Radia Zet, pisarka i podróżniczka, Andrzej Pieczyrak, laureat tytułu Dziennikarz Obywatelski Roku 2007 oraz niżej podpisany. Tajemnicą pozostaje także jak zakończy się pierwszy wybór działaczy obywatelskich minionego roku (tu także swojego laureata wybierają internauci i oddzielnie specjalnie powołana kapituła)? Ten konkurs organizujemy wspólnie z portalem organizacji pozarządowych www.ngo.pl

Głosy można oddawać do środy 25 lutego, do północy. Mogą to robić także osoby niezarejestrowane w serwisie Wiadomości24.pl (wystarczy podać swój e-mail).

Na laureatów konkursów czekają statuetki, dyplomy oraz nagrody rzeczowe – laptopy; laptopa rozlosujemy także wśród internautów głosujących w konkursie, którzy do 31 marca dokończą procedurę rejestracji w naszym serwisie.


Nagrody dziennikarzom obywatelskim, blogerom oraz działaczom obywatelskim wręczymy podczas uroczystej gali 5 marca, w siedzibie tygodnika „Polityka”. Laureatów (bez podawania zajętych miejsc - niespodzianka musi być do końca) będziemy informować 26 lutego; gorąco zapraszamy na imprezę w Warszawie!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

Seweryn.. A pokaż :) Bo ja nie widziałam za bardzo :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

No pewnie że masz, to powyżej było pół żartem, pół serio. Zresztą sam mam nienajlepszą opinię może nie tyle o MM Poznań, co o jednym z dziennikarzy. A to "podpalanie się" konkursem i propaganda, że niby dziennikarze MM zakwalifikowali się do jakiegoś wielkiego "finału", faktycznie nie świadczy o nich najlepiej.

Co nie zmienia faktu, że wpadam tam raz po raz i widziałem też sporo dobrych materiałów na MM.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Seweryn naprawdę nie mam nic przeciwko MM, zauważam tylko poważne błędy. Chyba mam prawo?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Widzę że obydwa serwisy, MM i W24, bardzo się lubią ;p

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mam nadzieję, że mój faworyt zostanie chociaż w jakiś sposób wyróżniony :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

No cóż mogę tylko napisać, że MM-ka wystawia sobie tylko opinię. Takie to dziennikarstwo obywatelskie, że nieprawda miesza się z błędami :))

cyt. http://www.mmsilesia.pl/4077/2009/2/13/do-roku--glosujcie-na-mmkowych-dziennikarzy?districtChanged=true "Głosujemy do końca miesiąca. Naszych nominowanych możecie odnaleść na liście zakwalifikowanych do finału"

Dwa zdania i 4 poważne błędy:
1. Głosowanie jest nie do końca miesiąca a do 25 lutego!
2. Odnaleść - błąd ortograficzny pisownia prawidłowa odnaleźć patrz http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2493336
3. Nie ma listy zakwalifikowanych do finału - nigdzie czegoś takiego nie anonsowaliśmy, wystarczy sprawdzić regulamin link
4. Brak kropki na końcu 2 zdania - błąd interpunkcyjny.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"MM"

"Naszych nominowanych możecie odnaleŚĆ na liście zakwalifikowanych do finału"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeszcze trochę poczekamy i się dowiemy kto został laureatem

Komentarz został ukrytyrozwiń

W ogóle na MM trochę się tym "podpalają":

http://www.mmsilesia.pl/4077/2009/2/13/do-roku--glosujcie-na-mmkowych-dziennikarzy?districtChanged=true

"W finałowej grupie", "na liście zakwalifikowanych do finału" - to były jakieś eliminacje? Nie wiedziałem.

Propaganda rządzi ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

A kto to jest ten Mirek Ogórek??

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.