Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8766 miejsce

"Konkurs Wybitny Polak za Granicą" w Irlandii

Konkurs "Wybitny Polak za Granicą" organizowany jest przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego, przy współpracy z Kancelarią Prezydenta RP, Senatem RP, Ministrem Spraw Zagranicznych RP oraz polskimi placówkami dyplomatycznymi.

Polish Community in Ireland / Fot. MArta TubekKonkurs "Wybitny Polak za Granicą" organizowany jest przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego, przy współpracy z Kancelarią Prezydenta RP, Senatem RP, Ministrem Spraw Zagranicznych RP, polskimi placówkami dyplomatycznymi oraz Stowarzyszeniem "Wspólnota Polska". Głównym celem konkursu jest wykreowanie pozytywnego wizerunku Polaków mieszkających na całym świecie, pokazanie ich dokonań oraz wyróżnienie i promocja osób, które odniosły sukces poza granicami Polski.

Koordynatorem i głównym organizatorem konkursu "Wybitny Polak w Irlandii” jest Polish Community in Ireland. Jest to organizacja zajmująca się promocją Polski i działalnością na rzecz Polonii oraz budowaniem wzajemnych relacji między krajem a młodą emigracją.

Plakat "Konkursu Wybitny Polak za Granicą" prowadzony przez Polish Community in Ireland w Irlandii / Fot. Marta Tubek Polish Community in IrelandOsobą odpowiedzialną za "Konkurs Wybitny Polak za Granicą" z ramienia organizacji jest Mariola Iżycka. Prezesem Zarządu organizacji Polish Community in Ireland jest Agata Szczyrbowska.

polishcommunity.ireland@gmail.com

www.polishcommunityinireland.org

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Ciekawe ile osób się zgłosi, a także co wielkiego osiągnęli. Czekam więc na wyniki konkursu :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.