Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8221 miejsce

Konkurs: wygraj podwójne zaproszenie na musical "Hair"

To jeden z konkursów, w których trzeba wziąć udział. Dlaczego? Bo wystarczy napisać kilka zdań, dzięki którym można zobaczyć wspaniałe muzyczne widowisko, nad którym W24 objęły patronat.

Chcesz wygrać jedną z siedmiu podwójnych wejściówek na musical "Hair"? Wystarczy, że wpiszesz w komentarzu pod tym tekstem odpowiedź na pytanie: Dlaczego to ja powinienem otrzymać wejściówkę? Odpowiedź na tyle ciekawą, byśmy nagrodę wręczyli właśnie Tobie. (Poprzednio prosiłem o maile, ale skrzynka mailowa Dominika już ledwo dyszy. Wszystkie nadesłane na nią dotąd zgłoszenia są, oczywiście, wzięte pod uwagę).

Na odpowiedzi czekamy do 17 listopada włącznie. Wejściówki dla osób, które wyróżnimy odebrać będzie można w kasie, bezpośrednio przed spektaklem w warszawskiej Sali Kongresowej 18 listopada. Jeśli ktoś zobowiąże się do napisania recenzji, będzie to dodatkowym argumentem :)

Więcej o musicalu Hair

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Chętnie wybrałabym się na spektakl "Hair". Bardzo lubię musicale, to jedna z moich ulubionych form teatralnych. :) Dlatego byłoby mi niezmiernie miło, gdybym mogła uczestniczyć w tym przedstawieniu. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Iwona Lisek
  • Iwona Lisek
  • 16.11.2010 08:42

Nie jestem dziennikarzem ani reporterem, więc pomyslałam, że redakcja nie ma sposobu skontaktowac się ze mną (bo wciąż liczę, że bilety wygram :-). mój e-mail; iwona.lisek@poczta.fm

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja w dalszym ciągu czekam na wejściówki na spektakl z Krystyna Jandą... np. Shirley Valentine... :) Jeszcze raz dziękuję Redakcji za wejściówki na :"Rok magicznego myślenia" z Ewą Błaszczyk w roli głównej i jedynej :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Iwona Lisek
  • Iwona Lisek
  • 12.11.2010 11:19

Słyszałam o tej inscenizacji już tyle, że nie mogę tego wieczora siedzieć w domu. Precz z tasiemcami serialowymi w dłuuuugioe jesienne wieczory. Chciałabym poczuć te muzę i radość, którą obiecuje wrocławskie "Hair". Dać się porwać - mam nadzieję - w świat takm bliski mej młodości :-). Jestem sprawna "w piórze", więc chętnie skreślę kilka słów po przedstawieniu, jeśli tylko Szanowna redakcja portalu będzie zainteresowana. Wbrew pozorom potrafię być obiektywna :-))))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Napiszę recenzję! A za chwilę uzasadnię, dlaczego warto dać mi bilety...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.