Facebook Google+ Twitter

Konkurs - wygraj zaproszenia na Taneczne Zderzenia [ZAKOŃCZONY]

Teatr Muzyczny w Łodzi, organizator festiwalu Taneczne Zderzenia, przygotował dla czytelników Wiadomości24.pl dwa podwójne zaproszenia na galę, która odbędzie się 29 kwietnia o godz. 18.30.

Plakat festiwalu / Fot. Teatr Muzyczny w ŁodziTaneczne Zderzenia to łódzkie obchody Międzynarodowego Dnia Tańca. Podczas festiwalu odbędą się m.in. warsztaty i pokazy filmowe. 29 kwietnia w Teatrze Muzycznym w Łodzi (ul. Północna 47/51) zaprezentuje się 17 zgłoszonych podmiotów, w tym soliści i zespoły reprezentujące łódzkie szkoły i kluby tańca. Zwieńczeniem wieczoru będzie przygotowane przez Artura Żymełkę (choreografa i pomysłodawcę festiwalu) choreograficzne przetworzenie „Tanga” Zbigniewa Rybczyńskiego.

Uczestniczka Tanecznych Zderzeń - Aleksandra Redel, Klub Tańca Sportowego Nagrodą w naszym konkursie są podwójne zaproszenia na to wydarzenie. Otrzymają je dwie osoby, które jako pierwsze w komentarzu pod artykułem wymienią przynajmniej trzy style tańca.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Gratulujemy odwagi obu Paniom. Zapraszamy po odbiór zaproszeń do Teatru Muzycznego w Łodzi (także bezpośrednio przed środową galą).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hip-Hop, Afro Dance, Taniec Jazzowy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pierwszy zwycięzca już jest. :) Pani Karolino - zaproszenie będzie mogła Pani odebrać w kasie Teatru Muzycznego od wtorku (także bezpośrednio przed galą festiwalu Taneczne Zderzenia).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Disco dance, House, Klasyka

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.