Facebook Google+ Twitter

Konkurs - wygraj zaproszenia na Taneczne Zderzenia [ZAKOŃCZONY]

Teatr Muzyczny w Łodzi, organizator festiwalu Taneczne Zderzenia, przygotował dla czytelników Wiadomości24.pl dwa podwójne zaproszenia na galę, która odbędzie się 29 kwietnia o godz. 18.30.

Plakat festiwalu / Fot. Teatr Muzyczny w ŁodziTaneczne Zderzenia to łódzkie obchody Międzynarodowego Dnia Tańca. Podczas festiwalu odbędą się m.in. warsztaty i pokazy filmowe. 29 kwietnia w Teatrze Muzycznym w Łodzi (ul. Północna 47/51) zaprezentuje się 17 zgłoszonych podmiotów, w tym soliści i zespoły reprezentujące łódzkie szkoły i kluby tańca. Zwieńczeniem wieczoru będzie przygotowane przez Artura Żymełkę (choreografa i pomysłodawcę festiwalu) choreograficzne przetworzenie „Tanga” Zbigniewa Rybczyńskiego.

Uczestniczka Tanecznych Zderzeń - Aleksandra Redel, Klub Tańca Sportowego Nagrodą w naszym konkursie są podwójne zaproszenia na to wydarzenie. Otrzymają je dwie osoby, które jako pierwsze w komentarzu pod artykułem wymienią przynajmniej trzy style tańca.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Gratulujemy odwagi obu Paniom. Zapraszamy po odbiór zaproszeń do Teatru Muzycznego w Łodzi (także bezpośrednio przed środową galą).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hip-Hop, Afro Dance, Taniec Jazzowy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pierwszy zwycięzca już jest. :) Pani Karolino - zaproszenie będzie mogła Pani odebrać w kasie Teatru Muzycznego od wtorku (także bezpośrednio przed galą festiwalu Taneczne Zderzenia).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Disco dance, House, Klasyka

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.