Facebook Google+ Twitter

KONKURS! Wygraj zaproszenia na warszawski koncert Melanie Fiony!

Mamy pięć podwójnych zaproszeń na koncert Melanie Fiony, który odbędzie się 17 lipca w warszawskiej Stodole. Jeśli chcesz wygrać jedno z nich, weź udział w konkursie serwisu alekoncerty.pl!

Dokładnie jeden mail dzieli Cię od zwycięstwa i świetnej zabawy w sobotni wieczór 17 lipca. Aby wygrać wystarczy dokończyć poniższe zdanie:

Jeśli dostanę bilet na koncert Melanie Fiony, to...

Wasza odpowiedź powinna mieć nie więcej niż 1000 znaków! Pomysły humorystyczne i oryginalne mile widziane! Swoje propozycje wysyłajcie na adres: alekoncerty@polskapresse.pl. Na odpowiedzi czekamy od momentu publikacji artykułu, aż do czwartku, 15 lipca, do godziny 12. Wtedy też ogłosimy listę zwycięzców.

Więcej szczegółów na temat konkursu - w serwisie alekoncerty.pl.

Melanie Fiona - muzyczne odkrycie roku

Melanie Fiona, artystka kanadyjskiego pochodzenia, największe muzyczne odkrycie ostatniego roku, wystąpi w Polsce 17 lipca w warszawskim Klubie Stodoła.

27-letnia artystka zadebiutowała w 2002 roku nagrywając własne demo i rozsyłając je do wytwórni muzycznych. W międzyczasie pracowała jako wokalistka studyjna. W 2008 roku wystąpiła na Festiwalu Reaggae Gold razem z Supa Dups. Jako support śpiewała już przed Kanyem Westem, a w tym roku odbywa światowe tournee z Alicią Keys.Debiutancka płyta artystki „The Bridge” ukazała się w czerwcu 2009 roku, w jednej chwili zdobywając ogromną popularność oraz uznanie światowej krytyki muzycznej.

Promujący album singiel „Give It To Me Right” długo utrzymywał się w międzynarodowych notowaniach, a kolejny hit Fiony „It Kills Me” zdobył nominację do Nagrody Grammy w kategorii „Najlepszy występ wokalny artystki R&B”. „The Bridge” w pełni odzwierciedla muzyczny dualizm piosenkarki. Jak wskazuje tytuł płyty, zawarte w niej utwory stanowią pewnego rodzaju pomost łączący klasyczny soul (inspiracją dla artystki byli m.in. Nat „King” Cole, Sam Cooke) z nowoczesnym brzmieniem R&B, popu oraz reggae. W jednym z wywiadów Melanie Fiona wyznała, że „The Bridge” przełamuje wszelkie bariery etniczne, społeczne oraz wiekowe.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.