Facebook Google+ Twitter

KONKURS! Wymyśl imię dla Dentusia i wygraj!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-02-28 10:31

Wymyśl imię dla Dentusia i wygraj bezpłatne usunięcie kamienia nazębnego i piaskowanie zębów!

„Dentusiowy gabinet” to patent Prima-Dent. Pacjenci otrzymują karnety dentusiowe i po odbytych etapach leczenia dostają kolejne maskotki o dentystycznych imionach: Radix, Enamel, Dentina, Pulpa, Superdentuś, Primadentuś. By ubarwić formę dentusiowego gabinetu 22 marca odbędzie się wyjątkowe wydarzenie: „Sobota z Dentusiem”, w czasie której dzieci i ich rodzice będą mogli bezpłatnie skorzystać z przeglądów stomatologicznych. Z tej okazji zapraszamy do udziału w konkursie na najlepsze imię dla sobotniego Dentusia, które będzie miał nadrukowane na koszulce.
Aby wziąć udział w zabawie wystarczy polubić fanpage Prima-Dent, dołączyć do wydarzenia, które znajduje si ę pod adresem: https://www.facebook.com/events/435453803253795/ oraz zamieścić na jego stronie propozycję imienia.
Propozycje można zgłaszać do 7 marca 2014 r. do godz. 10.00.
Wyniki ogłosimy na naszym profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/PRIMADENTgabinety.dentystyczne
A już dziś zapraszamy wszystkich na „Sobotę z Dentusiem”! Od godziny 11.00 do godziny 13.00 dentyści będą czekać na najmłodszych pacjentów w czterech warszawskich gabinetach kliniki Prima-Dent: przy ul. Grójeckiej 77, Króżańskiej 20, Targowej 33a oraz Targowej 67/2.
Podczas spotkania lekarz skontroluje uzębienie małego pacjenta, a rodzice będą mieli okazję zachęcić dziecko do wizyt stomatologicznych własnym przykładem siadając na fotel stomatologiczny i wykonując przegląd jamy ustnej. Dziecko naśladuje rodziców. Dając przykład swobodnego i radosnego zachowania w gabinecie stomatologicznym, redukujemy potencjalnie możliwość powstania stresu stomatologicznego. Po wizycie w gabinecie zalecamy lody, ciastka lub inne pyszności i obowiązkowe mycie zębów w domu. Za zgodą rodziców zostanie przeprowadzona u dziecka bezpłatna fluoryzacja, a lekarz wytłumaczy w jaki sposób fluor uodparnia zęby na próchnicę. Oczywiście w przypadku fluoryzacji nagroda w postaci łakoci będzie musiała zostać odwleczona w czasie :). Na koniec spotkania każdy mały pacjent otrzyma pluszowego sobotniego Dentusia.

(Robert Tarnowski)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.