Facebook Google+ Twitter

Konkurs! Zaproszenia na koncert Acid Drinkers w Warszawie rozdane

Współautorzy: Kuba Kubajewski

Acid Drinkers wystąpi w warszawskiej Stodole, w ramach trasy z okazji 20-lecia zespołu. Dla sympatyków i czytelników Wiadomosci24.pl mieliśmy dwa podwójne zaproszenia na ten szalony koncert.

Acid Drinkers / Fot. materiały promocyjne Klubu StodołaAcid Drinkers to jeden z najbardziej znanych zespołów metalowych w Polsce. Został założony w 1986 roku, ale już po niecałym miesiącu musiał zawiesić działalność z powodu służby wojskowej lidera kapeli - Tomasza "Titusa" Pukackiego. Dopiero w 1989 Acid Drinkers zadebiutował na scenie.

W kapeli grali między innymi Robert "Litza" Friedrich (szerszej publiczności znany z występów w Arce Noego), Tomasz "Lipa" Lipnicki (niegdyś Illusion, dziś Lipali). Obecny skład tworzy czterech muzyków Titus, Popcorn oraz Ślimak - nagrali razem wszystkie płyty zespołu - oraz Jankiel. Na gitarze rytmicznej od 2009 roku gra Wojciech "Jankiel" Moryto, który zajął miejsce zmarłego w 2008 roku Aleksandra "Olassa" Mendyka.

Muzyka Acid Drinkers to mocne, metalowe uderzenie oparte na ciężkich, gitarowych riffach oraz świetnym wokalu Titusa. Fani rockowych brzmień z pewności znają takie szlagiery jak Acidofilia, Pizza Driver, Poplin Twist, Barmy Army. Artyści grają także niezły cover utworu Proud Mary - hitu wykonywanego także przez między innymi Tinę Turner, Thin Lizzy czy... Kasię Kowalską.

Uwaga! Konkurs!
Wystarczyło przesłać odpowiedź (patrz regulamin) aby wygrać.

Pytanie:
Podaj oficjalny rok wydania płyty Acid Drinkers "Verses of Steel". odpowiedź: 2008
Zwycięzcy: Karol Berłowski oraz Marek Suski - gratulujemy.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.