Facebook Google+ Twitter

Konkurs zespołu Helloween. Czy fani nie umieją się bawić?

W związku z nowym albumem i trasą koncertową, zespół Helloween zaprosił fanów do udziału w konkursie. Ten, jak widać było w warszawskiej Stodole, do gustu im raczej nie przypadł. Czy nie nie umiemy się bawić?

Fani, którzy się przebrali. Koncert Helloween w warszawskiej Stodole. / Fot. Ewa ŻuchowskaZabawa pod nazwą "Czy jesteś Dr. Steinem?" polegała na przebraniu się za postać najbardziej zbliżoną wyglądem do legendarnego doktora. Charakteryzacja gwarantowała dziesięciu wybrańcom wejście na scenę podczas koncertu, choć było to jedyną atrakcją. Ich zdjęcia znajdą się także na oficjalnej stronie zespołu, a zwycięzca zgarnie tajemniczą nagrodę.

Konkursowej atmosfery na koncercie Helloween w Warszawie jednak zabrakło. Przebranych fanów, którzy faktycznie chcieli spędzić chwilę ze swoim ukochanym zespołem, było ledwie dziewięciu. Wybierać nie było w kim, więc na scenę zaproszono wszystkich. Jak mówią, wrażenia mieli niesamowite, choć żałowali, że to tylko jeden utwór. Oprócz piłek w kształcie dyni, które rzucili w tłum, niektórzy dostali także pamiątki. - Wziąłem kostkę od Weikiego i frotkę na rękę, czarną z białą dynią, od Markusa" - mówi jeden z nich i dodaje, że chciałby ponownie wejść na scenę i jeszcze raz zaśpiewać z Helloween, ponieważ jako jeden z nielicznych przebrał się za doktora Steina.

Pytanie brzmi: Czy rzeczywiście warszawiacy nie umieją się bawić, czy to niewiedza co do nagrody zadecydowały o braku chęci do przebrania się? Przecież, by stać się Steinem, nie trzeba było wiele. Wystarczył fartuch i chęć przeżycia na scenie tych kilku fascynujących chwil. Możemy nadzieje, że krakowianie, którzy gościli zespół po warszawskim koncercie, nadrobili deficyt i wkrótce pochwalą nam się swoimi przeżyciami.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.