Facebook Google+ Twitter

Konkursy w ramach Malta Festival

Malta Festival Poznań inauguruje nowy projekt społeczno-artystyczny pod nazwą GENERATOR MALTA, w którego programie ogromną rolę odegrają działania nakierowane na odbudowywanie więzi międzyludzkich.

GENERATOR MALTA to bogaty program otwartych wydarzeń, w ramach którego zaplanowane są spektakle, koncerty, warsztaty, happeningi, spotkania, pokazy i różnego rodzaju akcje partycypacyjne.

Ważnymi elementami dwóch „generatorowych” projektów są konkursy, do udziału w których zapraszamy tych, którym bliska jest troska o jakość życia, w tym głównie tematyka zdrowego odżywiania i ekologii.

KONKURS NA REZYDENCJE DLA ARTYSTÓW GOTUJĄCYCH

w ramach programu GENERATOR MALTA, Malta Festival Poznań 2013

Organizator: Malta Festival Poznań we współpracy z Durszlak.pl (partner merytoryczny)

Konkurs skierowany jest do blogerów kulinarnych: profesjonalnych i nieprofesjonalnych artystów kuchni, pasjonatów sztuki gotowania, miłośników dobrego smaku, dla których pełnia życia i afirmacja szczęścia jest ściśle związana z gotowaniem.

Celem konkursu jest wyłonienie 10 najciekawszych artystów sztuki kulinarnej, którzy w ramach rezydencji w czasie trwania Malta Festival Poznań (24/06 – 20/07) prowadzić będą własną kuchnię festiwalową w specjalnie na tę okazję przygotowanej i profesjonalnie wyposażonej przestrzeni o nazwie Lokal:Kuchnia.

Zgłoszenia można przesyłać do 10 czerwca 2013. Ogłoszenie wyników nastąpi 17 czerwca.

Jury w składzie: Maciej Nowak (przewodniczący), Grzegorz Łapanowski, Agata Michalak, Eliza Mórawska, Katarzyna Mazurkiewicz większością głosów wybierze 10 najwybitniejszych artystów sztuki kulinarnej, którzy otrzymają certyfikaty „Artysta Kuchni – Generator Malta 2013, Malta Festival Poznań”.

Szczegółowe warunki konkursu: www.durszlak.pl, generator.malta-festival.pl

KONKURS ARCHITEKTONICZNY PARK(ING) DAY

w ramach programu GENERATOR MALTA, Malta Festival Poznań 2013

Organizator: Malta Festival Poznań

Konkurs skierowany jest do architektów, architektów krajobrazu, ogrodników, studentów, artystów, a także wszystkich osób zainteresowanych tematyką projektowania przyjaznej mieszkańcom przestrzeni publicznej.

Przedmiotem konkursu jest stworzenie koncepcji „zielonej” mikroprzestrzeni publicznej na jednym z miejsc parkingowych na Placu Kolegiackim w Poznaniu w ramach idei Park(ing) Day.

Nagrodą w konkursie będzie realizacja projektu.

Termin nadsyłania prac upływa 10 czerwca 2013.

Szczegółowe warunki konkursu: generator.malta-festival.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.