Facebook Google+ Twitter

Konkursy Wiadomości24.pl: oni już się promują. Zrób to i Ty!

Przy okazji trwania naszego konkursu, chętnie przeglądam blogi strony zgłoszone do rywalizacji. Na wielu z nich z nich znajduję buttony informujące o tym, że bierzecie udział w konkursie. Cieszymy się, że okazały się one przydatne.

W tym krótkim artykule nie jestem w stanie wymienić wszystkich stron, na których są buttony informujące o udziale w konkursie. Dziś pokażę tylko trzy. I napiszę, że cieszymy się, że okazały się przydatne.

 / Fot. screen1. livedownunder.info/blog/ - to blog o Australii. Mamy nadzieję, że nasza kreacja pomoże zdobyć najważniejsze konkursowe laury.

 / Fot. screen2. Wspierać możecie także na webfan.pl. To strona gromadząca ciekawostki ze świata blogów.

3. O blogu Antyweb pisałem już wcześniej. Także tam znaleźliśmy naszego buttona.

 / Fot. screenButtony konkursowe znajdziecie tutaj. Nasi graficy przygotowali także specjalne wersje dla dziennikarzy obywatelskich biorących w konkursie. / Fot. Materiały własne Promują się także dziennikarze obywatelscy. Buttony kierujące do strony konkursowej proponujemy wstawiać także bezpośrednio do tekstów, które zostały zgłoszone.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (18):

Sortuj komentarze:

Panie Mateuszu, mają poniekąd trochę racji. To trochę tak, jakby zachęcić do głosowania w wyborach prezydenckich i przedstawić np. życiorys Olechowskiego. A inni? Ja wiem, że wszystkich się nie da przedstawić, ale wybiórczość może kogoś skrzywdzić. Uczestnicy oczekują równych szans: albo Pan przedstawia wszystkich (czyli ich też) albo nikogo. Tak to widzę (-;

Komentarz został ukrytyrozwiń

To i ja zaproszę do siebie: http://piotrcybulski.eu Jeśli dojdziesz do wniosku, że warto zagłosować na mój blog, zrób to (-;

Komentarz został ukrytyrozwiń

http://www.goldenline.pl/mariusz-michalski4

Komentarz został ukrytyrozwiń

Andrzeju: a zgłaszałeś swojego bloga w trakcie fazy zgłoszeń? Zawieszenie bannera nie jest równoznaczne z przystąpieniem do konkursu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Mateusz Aleksandrowicz

Nigdzie nie napisałem, że uważam, że zapłacono Ci za ten materiał. Uważam tylko, że jeżeli dany serwis jest organizatorem konkursu to nie powinien w żaden sposób reklamować/przedstawiać danych blogów czy serwisów, gdyż może to zostać odebrane jednoznacznie. Jeżeli tworzy się taką a nie inną listę powinno się brać pod uwagę albo wszystkich albo nikogo.

Nie doszukuję się tutaj żadnego drugiego dna, tylko sądzę, że po prostu nie wypada tak robić.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Widzę, że sprawdza się zasada psa ogrodnika: nie muszę mieć, nie chcę, ale niech i inni nie mają. Niestety...
Na szczęście (może na nieszczęście?) nie prowadzę bloga, więc będę tylko kibicował.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mnie osobiście załamuje, że niektórym ludziom łatwiej jest poszukać drugiego dna niż uwierzyć w czyste intencje. Nie wszystko robi się po to, by czerpać z tego korzyści.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mam jeszcze jedno pytanie: umieściłem baner u siebie i... nie ma mojego bloga w zgłoszonych(?)
A już pięć ładnych godzin minęło. Czy to oznacza, że jeszcze coś powinienem zrobić?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Rafał się pojawił :D Hej chopie!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Rafał i Łukasz: z przykrością stwierdzam, że za napisanie tego materiału nie dostałem ani grosza. Jeśli wciąż mi nie wierzycie - zapraszam do redakcji lub prywatnego kontaktu - umówimy się pokazę wydruki z mojego konta bankowego. Tekst został napisany po to, aby zachęcić biorących udział w konkursie do wstawiania bannerów na swoją stronę. Wybór był zupełnie przypadkowy, wpisałem trzy adresy blogów, które przyszły mi jako pierwsze do głowy. Każdego jednak, kto poczuł się pominięty w zestawieniu zapraszam do kontaktu ze mną: m.aleksandrowicz@link W poniedziałek dopiszę i stworzę kolejną listę blogów z bannerkiem promocyjnym.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.