Facebook Google+ Twitter

Konkursy Wiadomości24.pl: politycy stają do rywalizacji

Osiem dni temu wystartowały konkursy Wiadomości24.pl na Dziennikarza Obywatelskiego i Blogera 2009 roku. Po tym czasie mamy już 101 blogów i ponad 80 dziennikarzy obywatelskich. Do walki o laury najlepszego blogującego udało się nam także namówić 4 polityków. Udział w konkursie potwierdzili: Wojciech Olejniczak, Janusz Korwin-Mikke, Zbigniew Girzyński, Ryszard Czarnecki.

Laureaci konkursów Wiadomości24.pl, 2006 rok / Fot. PolskapresseWciąż czekamy na kolejne zgłoszenia. Obiecujemy także, że to nie koniec niespodzianek dotyczących uczestników tegorocznych konkursów :)

Informacja z ostatniej chwili: w piątek udział w konkursie blogerskim potwierdził także Marek Migalski.

 / Fot. PolskapresseSponsorem konkursu jest Orange. Patronami medialnymi są: Polskie Radio Trójka, Press, Polska The Times, Gadu-Gadu.pl, Witrualna Polska. Partnerami konkursu są: tvp.pl, polskatimes.pl, naszemiasto.pl.

NAJNOWSZE INFORMACJE O KONKURSACH ZNAJDZIESZ TUTAJ.

CZYTAJ RÓWNIEŻ O NASZYM KONKURSIE NA DZIENNIKARZA OBYWATELSKIEGO 2009 ROKU.

ZAPOZNAJ SIE TAKŻE Z REGULAMINAMI KONKURSÓW NA DZIENNIKARZA OBYWATELSKIEGO 2009 ROKU I BLOGERA 2009 ROKU.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (18):

Sortuj komentarze:

dzięki za wyjaśnienia i dobranoc. Dona B.Kichota ;))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Barbaro:

1. Widziałem wiele "amatorskich" blogów o poziomie wyższym niż niektóre blogi polityków.
2. W Konkursie na Blogera Roku Kapitułę tworzą sami blogerzy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

nie powiedziałam , że blog polityka jest gorszy, powiedziałam że jest zawodowy i w celach osiągnięcia konkretnego profitu.
a co do apolityczności głosująach< hmmm, rzeczywiście ciekawostka. . a co z Kapitułą? To retoryczny pytajnik. ;)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Barbaro:

1. A skąd wiesz jakie pobudki kierują ludźmi piszącymi blogi? :) Wszyscy bez wyjątku piszą dla satysfakcji?
2. Nie rozumiem zresztą w czym blog polityka jest gorszy twoim zdaniem od fotobloga o koparce.
3. Skoro mamy różne kategorie, to dlaczego nie możemy dopuścić różnych blogów, żeby było ciekawiej i różnorodniej?

Barbaro i Ewelino:

4. Obawiasz się, że politycy zgarną wszystkie nagrody w konkursie? Z dotychczasowych doświadczeń W24 wynika, że nie ma się czego obawiać w tej kwestii. :) Politycy nie brali całej puli w 3 dotychczasowych konkursach, rzekłbym nawet że mamy mocno apolitycznych głosujących :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hm, no to miło.
Tylko czy taki np. mój http://www.szelest-stron.pl ma szansę się przebić przez Olejniczaka, Mikke czy Czarneckiego? Hm?:/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mateuszu, zatem sztab pracuje za pieniądze. Polityk pisze z interesu i dla interesu, a nie dla obywatelskiej przyjemności. Polityk to zawód - blogi polityków są ich narzędziem P-R, tak jak blogi dziennikarzy. np. Daniela Passenta i innych. Czy autorzy pracujący na nazwę -makę, bloga czy na nazwisko- image- polityka robią to za darmo? Nie tylko wątpie, ale śmiem twierdzić , że napewno nie.
Nie sprawdzisz i nie dojdziesz, nie udowodnię, ale robią to dla profitu własnego i tego wyciągniętego z marki czy też popularności polityka.
Dlatego uważam, że to jest po prostu nie fair.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Barbara: "Blogi chociaż mają kategorie tematyczne, a konkurs na DO zależy jedynie od elektoratu, nie ma żadnej kategorii ani kryterium dla tekstu, ani dla autora, byleby pisał za darmo." - a od czego zależy konkurs blogerski w takim razie?

"O ile dobrze zrozumiałam. to Ratomir miał na myśli " sa w rzeczywistosci prowadzone przez sztab" a zatem nie przez współautorów -> lecz sztab składającyc sie z anonimowych ludzi piszący dla osoby firmującej nazwiskiem swoim dany blog.
Niestety ustalenie tego, czy też udowodnienie, jest praktycznie nie możliwe." - wciąż nie widzę sprzeczności. Ten punkt regulaminu odnosi się do takiej sytuacji. Członkowie sztabu z rynkowego punktu widzenia pracują na pewną markę - w tym przypadku blog polityka lub samego polityka.
W zeszłym roku wygrał u nas blog sportowy - redlog. Jego autorzy też nie pracowali na swoje nazwiska, ale na markę - nazwę bloga.

Alicja: "Jeśli tak to po prostu... kiepsko, bo co z blogami autorów W24 - to, że moga zgłaszać nie ma nic do rzeczy - chodzi przecież o jakis sens w tym. A tu nie widzę sensu. Skoro każdy może..." - przepraszam, wczytuję się i wczytuję w Twój komentarz, ale nic z niego nie rozumiem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Janusz Korwin-Mikke, rok w rok jest łasy na te nagrody. Niech chociaż zarejestrują się na stronie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli tak to po prostu... kiepsko, bo co z blogami autorów W24 - to, że moga zgłaszać nie ma nic do rzeczy - chodzi przecież o jakis sens w tym. A tu nie widzę sensu. Skoro każdy może...

Komentarz został ukrytyrozwiń

O ile dobrze zrozumiałam. to Ratomir miał na myśli " sa w rzeczywistosci prowadzone przez sztab" a zatem nie przez współautorów -> lecz sztab składającyc sie z anonimowych ludzi piszący dla osoby firmującej nazwiskiem swoim dany blog.
Niestety ustalenie tego, czy też udowodnienie, jest praktycznie nie możliwe.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.