Facebook Google+ Twitter

Konkursy Wiadomości24.pl: politycy stają do rywalizacji

Osiem dni temu wystartowały konkursy Wiadomości24.pl na Dziennikarza Obywatelskiego i Blogera 2009 roku. Po tym czasie mamy już 101 blogów i ponad 80 dziennikarzy obywatelskich. Do walki o laury najlepszego blogującego udało się nam także namówić 4 polityków. Udział w konkursie potwierdzili: Wojciech Olejniczak, Janusz Korwin-Mikke, Zbigniew Girzyński, Ryszard Czarnecki.

Laureaci konkursów Wiadomości24.pl, 2006 rok / Fot. PolskapresseWciąż czekamy na kolejne zgłoszenia. Obiecujemy także, że to nie koniec niespodzianek dotyczących uczestników tegorocznych konkursów :)

Informacja z ostatniej chwili: w piątek udział w konkursie blogerskim potwierdził także Marek Migalski.

 / Fot. PolskapresseSponsorem konkursu jest Orange. Patronami medialnymi są: Polskie Radio Trójka, Press, Polska The Times, Gadu-Gadu.pl, Witrualna Polska. Partnerami konkursu są: tvp.pl, polskatimes.pl, naszemiasto.pl.

NAJNOWSZE INFORMACJE O KONKURSACH ZNAJDZIESZ TUTAJ.

CZYTAJ RÓWNIEŻ O NASZYM KONKURSIE NA DZIENNIKARZA OBYWATELSKIEGO 2009 ROKU.

ZAPOZNAJ SIE TAKŻE Z REGULAMINAMI KONKURSÓW NA DZIENNIKARZA OBYWATELSKIEGO 2009 ROKU I BLOGERA 2009 ROKU.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (18):

Sortuj komentarze:

dzięki za wyjaśnienia i dobranoc. Dona B.Kichota ;))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Barbaro:

1. Widziałem wiele "amatorskich" blogów o poziomie wyższym niż niektóre blogi polityków.
2. W Konkursie na Blogera Roku Kapitułę tworzą sami blogerzy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

nie powiedziałam , że blog polityka jest gorszy, powiedziałam że jest zawodowy i w celach osiągnięcia konkretnego profitu.
a co do apolityczności głosująach< hmmm, rzeczywiście ciekawostka. . a co z Kapitułą? To retoryczny pytajnik. ;)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Barbaro:

1. A skąd wiesz jakie pobudki kierują ludźmi piszącymi blogi? :) Wszyscy bez wyjątku piszą dla satysfakcji?
2. Nie rozumiem zresztą w czym blog polityka jest gorszy twoim zdaniem od fotobloga o koparce.
3. Skoro mamy różne kategorie, to dlaczego nie możemy dopuścić różnych blogów, żeby było ciekawiej i różnorodniej?

Barbaro i Ewelino:

4. Obawiasz się, że politycy zgarną wszystkie nagrody w konkursie? Z dotychczasowych doświadczeń W24 wynika, że nie ma się czego obawiać w tej kwestii. :) Politycy nie brali całej puli w 3 dotychczasowych konkursach, rzekłbym nawet że mamy mocno apolitycznych głosujących :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hm, no to miło.
Tylko czy taki np. mój http://www.szelest-stron.pl ma szansę się przebić przez Olejniczaka, Mikke czy Czarneckiego? Hm?:/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mateuszu, zatem sztab pracuje za pieniądze. Polityk pisze z interesu i dla interesu, a nie dla obywatelskiej przyjemności. Polityk to zawód - blogi polityków są ich narzędziem P-R, tak jak blogi dziennikarzy. np. Daniela Passenta i innych. Czy autorzy pracujący na nazwę -makę, bloga czy na nazwisko- image- polityka robią to za darmo? Nie tylko wątpie, ale śmiem twierdzić , że napewno nie.
Nie sprawdzisz i nie dojdziesz, nie udowodnię, ale robią to dla profitu własnego i tego wyciągniętego z marki czy też popularności polityka.
Dlatego uważam, że to jest po prostu nie fair.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Barbara: "Blogi chociaż mają kategorie tematyczne, a konkurs na DO zależy jedynie od elektoratu, nie ma żadnej kategorii ani kryterium dla tekstu, ani dla autora, byleby pisał za darmo." - a od czego zależy konkurs blogerski w takim razie?

"O ile dobrze zrozumiałam. to Ratomir miał na myśli " sa w rzeczywistosci prowadzone przez sztab" a zatem nie przez współautorów -> lecz sztab składającyc sie z anonimowych ludzi piszący dla osoby firmującej nazwiskiem swoim dany blog.
Niestety ustalenie tego, czy też udowodnienie, jest praktycznie nie możliwe." - wciąż nie widzę sprzeczności. Ten punkt regulaminu odnosi się do takiej sytuacji. Członkowie sztabu z rynkowego punktu widzenia pracują na pewną markę - w tym przypadku blog polityka lub samego polityka.
W zeszłym roku wygrał u nas blog sportowy - redlog. Jego autorzy też nie pracowali na swoje nazwiska, ale na markę - nazwę bloga.

Alicja: "Jeśli tak to po prostu... kiepsko, bo co z blogami autorów W24 - to, że moga zgłaszać nie ma nic do rzeczy - chodzi przecież o jakis sens w tym. A tu nie widzę sensu. Skoro każdy może..." - przepraszam, wczytuję się i wczytuję w Twój komentarz, ale nic z niego nie rozumiem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Janusz Korwin-Mikke, rok w rok jest łasy na te nagrody. Niech chociaż zarejestrują się na stronie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli tak to po prostu... kiepsko, bo co z blogami autorów W24 - to, że moga zgłaszać nie ma nic do rzeczy - chodzi przecież o jakis sens w tym. A tu nie widzę sensu. Skoro każdy może...

Komentarz został ukrytyrozwiń

O ile dobrze zrozumiałam. to Ratomir miał na myśli " sa w rzeczywistosci prowadzone przez sztab" a zatem nie przez współautorów -> lecz sztab składającyc sie z anonimowych ludzi piszący dla osoby firmującej nazwiskiem swoim dany blog.
Niestety ustalenie tego, czy też udowodnienie, jest praktycznie nie możliwe.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.