Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2696 miejsce

Kononowicz: żeby nie było niczego, a internet był za darmo

Kononowicz wystąpił w swojej pierwszej reklamie. Jego słynne zdanie promuje w radiowym spocie usługę dostępu do internetu firmy Netia. Znów próbuje tworzyć szum wokół siebie - tym razem strojąc sobie żarty, że nic nie wie o reklamie.

1 sierpnia weszła reklama radiowa z udziałem Krzysztofa Konowicza - kierowcy-mechanika. Zdobył wcześniej popularność swoim prostym językiem i wyglądem jako kandydat na prezydenta Białegostoku. Stało się to dzięki publikacji jego spotu wyborczego na serwisie z nagraniami wiedo - YouTube.

W ostatniej reklamie firmy Netia wykorzystano jego najbardziej popularne zdanie "Żeby nie było bandyctwa, żeby nie było złodziejstwa, żeby nie było niczego". Po tych słowach dodano "i żeby internet był za darmo", co reklamuje nowa ofertę firmy.

Konowicz pytany przez dziennikarzy, twierdzi, że nic o reklamie nie wie.

- Widziałam osobiście umowę i potwierdzenie przelewu - powiedziała Jolanta Ciesielska, rzeczniczka prasowa firmy Netia. Informuje także, że stronami umowy są sam Kononowicz oraz producent reklamy, agencja Brain. Według wiedzy pani rzecznik, były kandydat na prezydenta Białegostoku, wykonał całe nowe nagranie swej wypowiedzi. Przybył w tym celu do studia w Warszawie, więc trudno by nie pamiętał.

- Wszystko odbyło się legalnie - ze spokojem stwierdził Adam Czeczetkiewicz, rzecznik prasowy Konowicza. - Pan Kononowicz nie traktuje dziennikarzy zbyt poważnie i jeden z jego żartów został wzięty na serio -

Rzecznik powiedział, że aktualnie nie ma żadnych nowych umów na występowanie jego klienta w następnych materiałach promocyjnych. Jak twierdzi, nie narzeka jednak na brak zainteresowania ze strony instytucji z takimi planami.

Usługa Netii to promocja, w której przy podpisaniu umowy na 36 miesięcy klient jest zwolniony z opłat przez 12 miesięcy. Przy umowie na 24 miesiące, zwolnienie obejmuje sześć miesięcy. Promocja trwa do 10 sierpnia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

+
bo nie znałam tej reklamy :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

hasło świetne!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

swoja droga to reklama bardzo mi sie spodobała.Netia ostanio pokazała ze zalezy jej na pozyskaniu klientów, nie to co TP.

Komentarz został ukrytyrozwiń

ciekawe info, jestem ciekawa, co z tego wyniknie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.