Facebook Google+ Twitter

Konsmetal na targach Retail Show 2014

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-12-05 10:33

Ponad 200 firm wzięło udział w targach Retail Show – największej imprezie sektora Retail środkowo–wschodniej Europy. Konsmetal, wiodący producent systemów i urządzeń do zabezpieczenia mienia, uczestniczył w Retail Show po raz drugi.

Piąta już edycja Retail Show odbyła się w dniach 19-20 listopada w Warszawie. W imprezie wzięło udział ponad 200 firm z Polski i ze świata. Swoje stoiska wystawiły firmy z wielu branż, m.in. projektowania sklepów, produkcji mebli i wyposażenia, usług finansowych i doradczych, systemów zabezpieczeń i ochrony, czy FMCG.
- Retail Show to wydarzenie warte uwagi. W opinii branży retail i dostawców z branż powiązanych prestiż imprezy umożliwia spotkanie przedstawicieli uznanych marek, firm o ugruntowanej pozycji. W tym roku po raz kolejny postanowiliśmy wziąć udział w targach w charakterze wystawcy. Podczas tej edycji zaprezentowaliśmy najnowsze produkty Konsmetal dedykowane branży retail – mówi Wojciech Tyburski, Dyrektor Handlowy Konsmetal.
Retail Show to dla uczestników przede wszystkim okazja do spotkań z długofalowymi partnerami biznesowymi, nawiązania relacji z potencjalnymi klientami, prezentacji najnowszych rozwiązań i ich zastosowań w praktyce. Wydarzenie ma także wymiar merytoryczny. Części wystawienniczej towarzyszyła dwudniowa konferencja Retail Congress, warsztaty i prezentacje w Retail Innovations Theatre. Uczestnicy targów mieli więc doskonałą okazję by pozyskać wiedzę o najnowszych trendach w sektorze retail, wziąć udział w swoistym forum wymiany doświadczeń i zaistnieć w świadomości potencjalnych odbiorców.
- Retail Show ma bardzo duży potencjał rozwoju. Wydarzenie już zyskało uznanie, z roku na rok jego ranga wciąż rośnie. Prestiżowy charakter targów i korzyści jakie niesie nasza obecność są dla nas przekonującym argumentem by wziąć udział w kolejnej edycji – wyjaśnia Wojciech Tyburski.
KONSMETAL jest wiodącym producentem systemów i urządzeń do zabezpieczenia mienia, sejfów, multisejfów, kas pancernych, szaf metalowych, skarbców i zaawansowanych technologicznie urządzeń dla branży Retail w Europie. Jerzy Kowalewski założył firmę w 1991 r. Należy do prestiżowego Europejskiego Stowarzyszenia Systemów Bezpieczeństwa ESSA. Produkty KONSMETAL cieszą się zainteresowaniem instytucji publicznych i finansowych, przedsiębiorstw i klientów indywidualnych. Znajdują się m.in. w Kancelarii Prezydenta RP, Senacie RP oraz na europejskich dworach monarchów.
(Magdalena Nowak)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.