Facebook Google+ Twitter

Konstanty Miodowicz trafił do szpitala. Poseł PO w stanie ciężkim

Konstanty Miodowicz trafił w środę do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach. Poseł PO przebywa na oddziale neurochirurgii, a jego stan jest poważny. Informację potwierdziła posłanka Platformy Obywatelskiej, Marzena Okła-Drewnowicz.

Poseł Konstanty Miodowicz w czasie Dożynek 2007 w Nowym Folwarku / Fot. Jrkruk/wikipedia.orgPoseł Konstanty Miodowicz trafił w środę do kieleckiego szpitala po tym, jak zasłabł w czasie spaceru w Busku-Zdroju. Według nieoficjalnych informacji portalu gazeta.pl, poseł Platformy Obywatelskiej czuł się źle już w środę rano, jednak po przejściu pierwszych badań w szpitalu w Busku-Zdroju nie został hospitalizowany. W wyniku zasłabnięcia, ok. godz. 21 Miodowicz trafił na oddział neurochirurgii do szpitala w Kielcach. Tam przeprowadzono skomplikowana operację mózgu. Stan posła jest poważny, ale nie zagraża życiu.

Czytaj też: Miodowicz: komuniści nie zostali rozliczeni przez Okrągły Stół

Konstanty Miodowicz ma 62 lata. Posłem na Sejm RP jest prawie od 16 lat. Po raz pierwszy wybrany został z listy Akcji Wyborczej Solidarność, następnie przystąpił do Stronnictwa Konserwatywno-Ludowego. Z Platformą Obywatelską jest związany od 2001 r. W latach 2004-2005 zasiadał w komisji śledczej badającej aferę Orlenu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.